Renault sponsorem kolarstwa górskiego

4 kwietnia 2011
Bez kategorii, Nowości Renault

Renault Polska zostało sponsorem tytularnym drużyny kolarstwa górskiego Renault Eco2 Team. W nowym sezonie zespół, który wystartuje w barwach Renault Eco2, planuje walczyć o czołowe lokaty w maratonach MTB.

Renault sponsorem kolarstwa górskiego Renault sponsorem kolarstwa górskiego

Renault Polska sponsorując zawodników Renault Eco2 Team przekaże im do dyspozycji specjalnie oznakowany samochód Renault Trafic. Cieszymy się, że wspólnie z Renault możemy promować ekologiczny styl życia. Co więcej, oddany do naszej dyspozycji samochód Renault Trafic umożliwi nam komfortowe podróżowanie na zawody – powiedział Tomasz Skalski, zawodnik Renault Eco2 Team.

Drużyna powstała w 2009 r., obecnie w jej skład wchodzą dwie zawodniczki i dziewięciu zawodników, którzy wielokrotnie stawali na podium największych cykli maratonów w Polsce. Na sezon 2011 jako główne cele zespół postawił sobie miejsce na podium w 24-godzinnym maratonie Mazovia 24H oraz uplasowanie się w pierwszej dziesiątce w klasyfikacji drużynowej cyklu Mazovia MTB Marathon lub Poland Bike Marathon. Sportowe poczynania zawodników będzie można śledzić na Facebooku od 4 kwietnia i na stronie internetowej zespołu www.renaulteco2team.pl już od 13 kwietnia 2011 r.

W niedzielnym maratonie, który odbył się w Otwocku i otworzył sezon Mazovia MTB Marathon 2011 zawodnik zespołu Renault Eco2 Team, Patryk Piasecki, zajął drugie miejsce w kategorii M2 na dystansie Mega (47 km).

źródło: Renault

Leave A Comment