Renault Kangoo Tom Tom

6 kwietnia 2011
Bez kategorii, Nowości Renault

Łącząc siły z producentem nawigacji Tom Tom koncern Renault w ciągu kilku ostatnich lat wypuścił na rynek całą serię specjalnych edycji swoich aut. W 2011 dotychczas nie zaprezentowano nowego limitowanego modelu Tom Tom, aż do teraz. Renault zaanonsowało premierę Kangoo Tom Tom Edition.

Renault Kangoo Tom Tom Renault Kangoo Tom Tom Renault Kangoo Tom Tom Renault Kangoo Tom Tom

Tak jak bywało wcześniej, Kangoo otrzyma pakiet szeregu udogodnień i zmian stylistycznych, które pozwolą mu wyróżnić się z tłumu innych aut. Najważniejszym z nich jest oczywiście zestaw nawigacji (w tym przypadku Carminat Tom Tom Live).


Tom Tom Live oferuje wszystkim nabywcom tej limitowanej wersji Kangoo dostęp do map całej Europy wyświetlanych na dużym ekranie zintegrowanym w środkowej konsoli na desce rozdzielczej. Wg Renault Tom Tom w Kangoo będzie także posiadał dostęp do IQ Routes, Tom Tom HD Trafic, bazy mobilnych radarów a nawet do serwisów pogodowych dla tych kierowców, którzy za to zapłacą.

Oparta na wersji wyposażenia Privilege, Kangoo Tom Tom posiada także elektroniczną klimatyzację, panoramiczny dach i 16-calowe felgi aluminiowe. Model będzie oferowany z trzema silnikami do wyboru, żeby zaspokoić gusta wszystkich nabywców.

Renault Kangoo Tom Tom Renault Kangoo Tom Tom Renault Kangoo Tom Tom Renault Kangoo Tom Tom

Podstawowa wersja Kangoo Tom Tom wyposażona jest silnik 1.6 16V o mocy 105 koni mechanicznych, który może być zasilany etanolem. Koszt tej wersji to 20.150 euro. Nieco droższe jest 90-konne Kangoo z dieslem 1.5 dCi (21.300 euro), a 110-konna odmiana 1.5 dCi kosztuje 22.000 euro.

źródło: wł

Leave A Comment