Pierwsze oficjalne szkice Audi Q3

12 kwietnia 2011
Bez kategorii, Audi Nowości

Zaledwie dzień po ujawnieniu tajnej informacji o debiucie modelu Audi Q3 na przyszłotygodniowych targach motoryzacyjnych w Szanghaju, do prasy przeciekły pierwsze wizualizacje nowego crossovera z Niemiec.

Pierwsze oficjalne szkice Audi Q3 Pierwsze oficjalne szkice Audi Q3 Pierwsze oficjalne szkice Audi Q3 Pierwsze oficjalne szkice Audi Q3

Model, który ma pomóc Audi w budowaniu pozycji na rynku małych aut rekreacyjnych, na którym rządzi obecnie BMW X1, nieprzypadkowo zostanie zaprezentowany właśnie w Chinach. Ten rynek będzie pierwszym , na którym będzie można nabyć Q3, gdyż dysponuje ogromnym potencjałem nabywczym. Dopiero później będzie można nabyć najmniejsze auto z serii Q w innych krajach.

Szczegóły dotyczące kwestii technicznych Q3 jak na razie są owiane tajemnicą, ale informacje potwierdzone przez producenta wskazują na fabrykę Seata pod Barceloną jako miejsce produkcji nowego Audi.

Spodziewamy się, że jako napęd posłużą silniki o mocach od około 140 do 210 koni mechanicznych z obecnej gamy jednostek Audi, zarówno benzynowe TFSI jak też turbodiesle, przewidujemy także, że montowana będzie skrzynia biegów S-Tronic.

Więcej szczegółów poznamy już w przyszłym tygodniu, oczywiście znajdziecie je Państwo na naszych stronach.

źródło: wł

Leave A Comment