Nowy Project Kahn Range Rover Sport

29 kwietnia 2011
Bez kategorii, Land Rover Nowości

Obsesja Project Kahn dotycząca Range Rovera jest powszechnie znana. Nie dziwi zatem prezentacja kolejnego projektu modyfikacji dla Baby Range’ a czyli modelu Sport.

Nowy Project Kahn Range Rover Sport Nowy Project Kahn Range Rover Sport Nowy Project Kahn Range Rover Sport

Najmłodsze dziecko Kahn’a to Range Rover Sport Afzal Kahn RS-300. Ogromne wrażenie, już na papierze robi silnik V8 o pojemności 5.8 litra poddany modyfikacjom przez legendarną firmę Cosworth. Nie jest to jednak jedyna zmiana – każdy detal nadwozia, od sportowych opon, aż po najdrobniejsze ozdóbki daje do zrozumienia, że nie mamy do czynienia ze zwykłym Range’m.

Auto jest łatwo rozpoznawalne dzięki agresywnemu wyglądowi. Otrzymało wyjątkowy zestaw elementów stylistycznych, satynowy grill, zmieniony przedni zderzak i 20-calowe felgi aluminiowe RS.

W kabinie na fotelach znajdziemy skórzaną, perforowaną tapicerkę z logo Cosworth. Właściwie emblematy Cosworth i RS znajdują się niemal wszędzie.

Tuner zobowiązuje się do przekształcenia Range Rovera w Kahn Coswortha, pozwalając klientowi na wybór koloru nadwozia. Niestety oferta jest ograniczona czasowo, więc posiadacze RR Sport – spieszcie się…

źródło: wł

Leave A Comment