Edycja specjalna Mitsubishi Eclipse Coupe i Spyder

27 kwietnia 2011
Bez kategorii, Mitsubishi Nowości

W Ameryce Północnej Mitsubishi Eclipse uznawane jest za jedno z najlepszych sportowych coupe na rynku. Japoński producent przygotował limitowaną edycję Eclipse w wersji coupe i cabrio (spyder) aby jeszcze wzmocnić pozycję swojego sportowego auta.

Edycja specjalna Mitsubishi Eclipse Coupe i Spyder Edycja specjalna Mitsubishi Eclipse Coupe i Spyder Edycja specjalna Mitsubishi Eclipse Coupe i Spyder Edycja specjalna Mitsubishi Eclipse Coupe i Spyder

Z zewnątrz specjalna wersja wyróżnia się czarnymi lusterkami, 18-calowymi ciemnymi felgami aluminiowymi oraz emblematami „SE”. Auto wyposażono także w długą listę wyposażenia dodatkowego. Są to m.in. nowa 4-stopniowa skrzynia automatyczna, skórzana tapicerka, podgrzewane przednie fotele, kamera cofania, 650-watowy system audio Rockford Fosgate z bezprzewodowym zestawem głośnomówiącym Bluetooth. Poza tym nabywca może liczyć na klimatyzację, 6 poduszek powietrznych i podwójny wydech. Bezpieczeństwo gwarantują systemy ABS z EBD, ASC oraz TCL.

Za napęd Eclipse odpowiada czterocylindrowy 2.4 litrowy silnik benzynowy o mocy 162 KM. Topową wersję GT Coupe i Spyder napędza 3.8 litrowy silnik V6 o mocy 265 KM współpracujący z 5-biegową skrzynią manualną.

Na razie nie ujawniono cennika nowego Eclipse.

źródło: wł

Leave A Comment