600-konne Cayenne od SpeedArt

22 kwietnia 2011
Bez kategorii, Nowości Porsche

Niemiecka firma tunerska SpeedArt zaprezentowała swój nowy projekt Titan Evo XL 600, pakiet do modelu Porsche Cayenne przeznaczony dla największych fanów tego auta. Dobra informacja jest taka, że zestaw ten jest już dostępny w sprzedaży,

600-konne Cayenne od SpeedArt 600-konne Cayenne od SpeedArt 600-konne Cayenne od SpeedArt 600-konne Cayenne od SpeedArt

Personalizacja Cayenne polega przede wszystkim na kompleksowym pakiecie stylistycznym obejmującym nowe zderzaki (tylny z dyfuzorem), poszerzone nadkola, progi i spojler dachowy. W projekcie tym podoba nam się, że tuner nie próbował za wszelką cenę zmienić kształtu nadwozia na coupe i upodabniać go np. do modelu 911, zachowane zostały proporcje SUVa , które w przypadku nowego Cayenne są bardzo udanie dobrane.

600-konne Cayenne od SpeedArt 600-konne Cayenne od SpeedArt    

Dwukolorowe nadwozie powoduje, że samochód wygląda bardziej sportowo i nowocześnie, a felgi w rozmiarze 23 cali z oponami 315/25/R23 uzupełniają ten styl. Jeśli to wszystko wydaje się Wam znajome to macie rację – poprzedni pakiet Titan Evo różnił się od nowego XL 600 tylko detalami.

Dostępne są też dwa warianty zwiększenia mocy silnika, jeden podnosi moc seryjnego silnika V8 do 600 koni mechanicznych, a drugi, który jest jeszcze w fazie projektowania powinien dać dodatkowe 100 koni mocy. Nie możemy się doczekać.

źródło: wł

Leave A Comment