Zmiany stylistyczne w Fordzie Fiesta

24 marca 2011
Bez kategorii, Ford Nowości

Obecny od 2 lat na rynku Ford Fiesta udowadnia, że odniósł ogromny sukces sprzedażowy w większości krajów gdzie jest oferowany. Model wciąż dobrze się sprzedaje, ale nie przyciąga już uwagi tak jak na początku swojej obecności. To skłoniło Forda do wprowadzenia pewnych zmian mających Fiestę uatrakcyjnić.

Zmiany stylistyczne w Fordzie Fiesta Zmiany stylistyczne w Fordzie Fiesta Zmiany stylistyczne w Fordzie Fiesta Zmiany stylistyczne w Fordzie Fiesta

Amerykański koncern zapowiedział wprowadzenie trzech pakietów personalizujących Fiestę. Pozwolą one klientom na wybór wersji jaka bardziej im odpowiada i da największą radość z jazdy.

Zmiany stylistyczne w Fordzie Fiesta Zmiany stylistyczne w Fordzie Fiesta Zmiany stylistyczne w Fordzie Fiesta Zmiany stylistyczne w Fordzie Fiesta

Wszystkie pakiety zaprezentowane w tym tygodniu przez Forda skupiają się przede wszystkim na wyglądzie wnętrza i stylistyce nadwozia, a nie na osiągach. Jest to wynikiem zapotrzebowania klientów, którzy w większości oczekują, że auto będzie można dostosować do ich potrzeb.

Pierwszy z pakietów został zainspirowany sportowym wyglądem Focusa RS. Zmiany widać w bocznych lusterkach, lampach przednich, grillu i spojlerze, które to elementy zostały polakierowane na czarno (lakier Tuxedo Black). Uzupełnieniem są 16-calowe, polerowane felgi aluminiowe.

Dwie wersje wyposażenia wnętrza, nazwane SEL i SES, pozwalają klientom na zamówienie wystroju w kontrastowych kolorach Oxford White lub Race Red, dwukolorowym kołem kierownicy, wyhaftowanym logo Fiesta oraz czarnymi, skórzanymi zagłówkami.

Producent na razie nie ujawnił cen nowych wersji Fiesty.

źródło: wł

Leave A Comment