Prezentacja Lexusa LX 570 JTGrey Race Truck

22 marca 2011
Bez kategorii, Lexus Nowości

Lexus zapowiedział, że dołączy jako główny sponsor do teamu JTGrey Racing , w którym jeździć będzie nowy model LX 570. Plan zakłada zwycięstwo w cyklu zawodów 2011 SCORE Stock Full Championship. Firma zaprezentowała także komputerową wizję tegorocznego pojazdu udowadniając tym samym, że nawet tak nudne auto może wyglądać świetnie, gdy zostanie odpowiednio dopieszczone grafikami.

Prezentacja Lexusa LX 570 JTGrey Race Truck Prezentacja Lexusa LX 570 JTGrey Race Truck

„Zespół JTGrey Racing demonstruje jak doskonały i niezawodny jest Lexus LX 570” mówi David Nordstrom, vice prezes Lexusa ds. marketingu. „To niesamowite uczucie, gdy widzi się LX 570 walczącego na trudnych, pustynnych trasach z taką łatwością jakby poruszał się po ulicach miasta. Jego doskonałe możliwości terenowe połączone z mocnym silnikiem V8 o pojemności 5,7 litra są gwarancją sukcesów w tym roku”.

Wielkie 37-calowe rajdowe opony BF Goodrich Baja TA, customowe amortyzatory King Racing, fotele sportowe Sparco powodują, że LX nie jest pseudo-terenówką a prawdziwym królem bezdroży, mającym wszystko co potrzebne do off-road’u.

Zespół JTGrey wystartuje w 4 eliminacjach SCORE w marcu, maju, sierpniu i listopadzie 2011 roku. Szef teamu zapowiada, że są gotowi na nowe wyzwania w tym sezonie i spodziewają się doskonałych wyników z Lexusem.

źródło: wł

Leave A Comment