Porsche 911 Turbo S po tuningu firmy Merdad

19 marca 2011
Bez kategorii, Nowości Porsche

Jak zapewne Państwo wiedzą, Merdad, brytyjski tuner, jest blisko powiązany z Porsche od kiedy podjął się przerobienia Cayenne na coupe. Teraz, podążając naturalnie wytyczoną ścieżką zapowiedział nowy pakiet modyfikacji 911-ki.

Porsche 911 Turbo S po tuningu firmy Merdad Porsche 911 Turbo S po tuningu firmy Merdad

Nie mówimy tu o pierwszym lepszym modelu z dużej rodziny 911, ale o Turbo S – wyjątkowym, piekielnie mocnym czteronapędowym coupe, którego tuning wydaje się już niemal niemożliwy. Po pierwszych informacjach o projekcie Merdad spodziewaliśmy się najgorszego – powstania radykalnie przerobionego potwora, wręcz kipiącego mocą. Na szczęście firma miała inną koncepcję.

Efektem modyfikacji jest auto, które zmieniło się za sprawą delikatnego, nieprzesadzonego body-kit’u. Nowe elementy optycznie obniżające nadwozie zamontowano pod zderzakiem przednim, zmieniono progi i zastosowano wloty powietrza za tylnymi kołami. Lekko poszerzono nadkola, aby zmieściły przygotowane specjalnie superlekkie, czarne felgi aluminiowe doskonale komponujące się z kolorem nadwozia.

Niestety nie wiadomo na razie nic na temat parametrów technicznych, Merdad nie udostępnił jeszcze informacji na ten temat, podobnie jak zdjęć kabiny. Pozostaje nam jedynie czekać…

źródło: wł

Leave A Comment