Lamborghini uruchomiło stronę internetową Aventadora

25 marca 2011
Bez kategorii, Lamborghini Nowości

Nie jest tajemnicą, że Lamborghini Aventador LP 700-4 jest ogromnym sukcesem sprzedażowym marki. Producent ujawnił, że na zaprezentowany niedawno w Genewie model zebrał już zamówienia na całoroczną produkcję.

Lamborghini uruchomiło stronę internetową Aventadora Lamborghini uruchomiło stronę internetową Aventadora

Po premierze dla VIPów pod koniec 2010 roku, Lamborghini uruchomiło stronę www.aventador.com aby podtrzymać zainteresowanie modelem i poziom sprzedaży. Miłośnicy marki mogą na stronie obejrzeć film z prezentacją auta i skonfigurować sobie wg własnych upodobań wnętrze, kolor nadwozia, wyposażenie Aventadora.

„Pomimo tego, że wolimy gdy klient personalizuje kupowane auto podczas składania zamówienia u dilera, nasza strona www jest doskonałym, nowoczesnym narzędziem dla entuzjastów, którzy chcieliby porównać dostępne opcje, zobaczyć jak będzie wyglądało wymarzone auto w zależności od wybranych opcji.” – powiedział Stephan Winkelmann, prezes Lamborghini .

Na stronie można znaleźć także pełną specyfikację techniczną, listę standardowego i dodatkowego wyposażenia oraz spis dilerów Lamborghini na całym świecie.

Silnik V12 montowany w nowym Aventadorze dysponuje mocą 700 KM. Dzięki lekkiemu nadwoziu z włókien węglowych oraz skrzyni biegów Shift Rod auto przyspiesza do 100 km/h w 2,9 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 350 km/h. Zainspirowane Formułą 1 zawieszenie i napęd na wszystkie koła zapewniają nowemu Lambo precyzję kierowania i doskonałe prowadzenie nawet przy największych prędkościach.

źródło: wł

Leave A Comment