Aktualności

Nowy Seat Alhambra – ceny i wyposażenie

10 lutego 2011
Bez kategorii, Nowości Seat

Seat rozpoczął sprzedaż nowego, uniwersalnego i eleganckiego oraz luksusowego minivana, modelu Alhambra.

Nowy Seat Alhambra - ceny i wyposażenie Nowy Seat Alhambra - ceny i wyposażenie Nowy Seat Alhambra - ceny i wyposażenie Nowy Seat Alhambra - ceny i wyposażenie

Nowy Seat Alhambra to idealna propozycja dla aktywnych i prowadzących sportowy tryb życia kierowców oraz ich rodzin. Przestronne wnętrze, przydatne zarówno w czasie wyjazdów rekreacyjnych czy związanych z uprawianym hobby, jak i podróży służbowych sprawia, że ten samochód zaspokoi nie tylko potrzeby rodziny, ale może być też idealnym środkiem transportu dla osób dużo podróżujących w interesach.

Nowy Seat Alhambra - ceny i wyposażenie Nowy Seat Alhambra - ceny i wyposażenie Nowy Seat Alhambra - ceny i wyposażenie Nowy Seat Alhambra - ceny i wyposażenie

Pierwsi nabywcy nowego Seata Alhambra mają do wyboru trzy silniki: benzynowy, 150-konny 1.4 TSI oraz dwie wersje turbo diesli o pojemności 2 litrów i mocy 140 lub 170 KM. Obydwie jednostki wysokoprężne są wyposażone w filtr cząstek stałych (DPF) oraz w nowoczesny układ zasilania common rail. Silniki 1.4 TSI oraz 140-konny 2.0 TDI współpracują z sześciobiegowymi przekładniami manualnymi. Seat Alhambra oferuje także wersje wyposażone w 2-sprzęgłową, zautomatyzowaną skrzynią DSG, są to opcjonalnie wersja 140-konna oraz w wyposażeniu standardowym wersja 170-konna.

Cennik i wyposażenie nowej Alhambry

Seat Alhambra dostępny jest w dwóch wersjach wyposażenia – Reference oraz Style i oferowany jest aż w 9 kolorach nadwozia i 6 luksusowych poziomach wykończenia wnętrza.

Ceny nowego modelu Seat Alhambra (2011) zaczynają się od kwoty 91.690 zł za wersję 1.4 TSI o mocy maksymalnej 150 KM w wersji wyposażenia Reference.

źródło: IMC

Leave A Comment