Mercedes CLS z modyfikacjami Brabusa

25 lutego 2011
Bez kategorii, Mercedes Nowości

Brabus zrobi kompletne zamieszanie na rynku. Model zaprezentuje się w przyszłym miesiącu na targach samochodowych w Genewie. Firma wydała właśnie pełne informacje na temat rozwoju, wraz z „przepyszną” galerią zdjęć.

Mercedes CLS z modyfikacjami Brabusa Mercedes CLS z modyfikacjami Brabusa Mercedes CLS z modyfikacjami Brabusa Mercedes CLS z modyfikacjami Brabusa

Brabus rozpoczął prace w przy silniku. CLS 250 CDI BlueEFFICIENCY został wyposażony w moduł PowerXtra ECO D4 i teraz zapewnia 235 KM (o 31 więcej) i 560 Nm.

Mercedes CLS z modyfikacjami Brabusa Mercedes CLS z modyfikacjami Brabusa Mercedes CLS z modyfikacjami Brabusa Mercedes CLS z modyfikacjami Brabusa

CLS 350 CDI BlueEFFICIENCY, został obdarzony elektronicznym zestawem PowerXtra ECO D6S. Dzięki niemu moc wzrosła o 48 KM i wynosi teraz 313 KM, a moment obrotowy wzrósł z 620 do 690 Nm. W tej konfiguracji, auto przyspiesza do setki w 5,9 sekundy. Jego prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 250 km/h.

Części produkowane są z Pur-R-Rim. CLS może jeździć na felgach Brabus Monoblock VI w rozmiarze 20 cali, a na targach w Genewie zadebiutuje z felgami Monoblock F.

Pojazd łączy w sobie elegancję z agresją. Niemiecki tuner oferuje szeroką gamę wewnętrznych modyfikacji, aby dostosować się do każdego klienta. Lista dodatkowych elementów, to: wykończenie Mastic, Alcantara, sportowa kierownica, wykończenia z aluminium na wielu powierzchniach, jak również włókno węglowe.

źródło: wł

Leave A Comment