SsangYong Korando już w Europie

25 stycznia 2011
Bez kategorii, Nowości SsangYong

SsangYong ogłosił, iż nowy crossover Korando jest dostępny na zamówienie w Europie. Producent daje przyszłym użytkownikom do wyboru napęd na przednie lub na cztery koła.

SsangYong Korando już w Europie SsangYong Korando już w Europie SsangYong Korando już w Europie SsangYong Korando już w Europie

Model podstawowy 2,0 e-XDI z napędem na przednie koła, w wersji C zaczyna się od 21.990 EUR, podczas gdy ten sam model, w wersji Classy kosztuje 23.990 EUR. Cena może wzrosnąć dodatkowo o 2000 EUR jeśli chcemy, aby nasze Korando wyposażone było w sześciobiegową, automatyczną skrzynię biegów.

SsangYong Korando już w Europie SsangYong Korando już w Europie SsangYong Korando już w Europie SsangYong Korando już w Europie

Podstawowe wyposażenie C oferuje ESP, ABS + EDB, FTCS (kontrola trakcji) i HSA (pomoc dla ruszania pod górę), 6 poduszek powietrznych, klimatyzację, 16-calowe felgi aluminiowe z oponami 215/65, tempomat, przyciemniane szyby, lampy przeciwmgielne, czujniki parkowania i zestaw Bluetooth. Tymczasem, bogatsza wersja Classy dodaje podgrzewane fotele i skórzaną tapicerkę, automatyczną klimatyzację i 18-calowe felgi aluminiowe z oponami 225/55.

Zobacz nasze testy innych modeli SsangYonga

Zaprojektowany w Europie przez Giorgetto Giugiaro, nowy samochód oferuje bardziej nowoczesny wygląd niż jego poprzednicy. Jego głównymi europejskimi konkurentami mają być Ford Kuga, Hyundai ix35, Kia Sportage, Nissan Qashqai i Volkswagen Tiguan.

Oto pełna lista nowego SsangYonga Komando:

SsangYong Korando e-XDI 2WD C
21.990 EUR

SsangYong Korando e-XDI 2WD Classy
23.990 EUR

SsangYong Korando e-XDI 2WD Classy (automatyczna skrzynia biegów)
25.990 EUR

SsangYong Korando e-XDI 4WD C
23.990 EUR

SsangYong Korando e-XDI 4WD Classy
25.990 EUR

SsangYong Korando e-XDI 4WD Classy (automatyczna skrzynia biegów)
27.990 EUR

źródło: wł

Leave A Comment