Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Porsche Panamera – diesel i hybryda

25 stycznia 2011
Bez kategorii, Nowości Porsche

Na zbliżających się targach samochodowych w Genewie w marcu, Porsche ujawni dwie nowe wersje Panamery: diesel oraz hybryda. Oba modele powinny być dostępne dla kupujących już latem.

Porsche Panamera - diesel i hybryda Porsche Panamera - diesel i hybryda Porsche Panamera - diesel i hybryda Porsche Panamera - diesel i hybryda

W ubiegłym roku, producent wybrał również targi w Genewie, aby pokazać hybrydową wersję modelu Cayenne. Panamera Diesel dostanie 3-litrowy motor V6 o mocy 240 KM, który będzie współpracował z 8-biegową przekładnią automatyczną.

Porsche Panamera - diesel i hybryda Porsche Panamera - diesel i hybryda Porsche Panamera - diesel i hybryda Porsche Panamera - diesel i hybryda

Co do hybrydy, auto posiadać będzie moc 380 KM, dzięki połączeniu doładowanego silnika 3.0 V6 z silnikiem elektrycznym.

Wraz z debiutem, firma oczekuje ogłoszenia, dotyczącego sprzedaży wersji Diesel w modelach Cayenne i Panamera w Ameryce Północnej. „Dyskutujemy, czy powinniśmy wprowadzić Cayenne w wersji diesel w USA w tym roku.” – powiedział Bernhard Maier, dyrektor ds. marketingu marki Porsche.

Cayenne Diesel jest dostępny w Europie od początku 2009 r., podczas gdy wersja hybrydowa została wprowadzona w zeszłym roku.

źródło: wł

Leave A Comment