Aktualności

Hyundai Genesis Coupe już w Polsce

3 stycznia 2011
Bez kategorii, Hyundai Nowości

Hyundai Motor Poland ogłosił ceny i specyfikacje sportowego, tylnonapędowego modelu Genesis Coupe, którego pierwsze egzemplarze pojawią się w polskich salonach w marcu bieżącego roku.

Hyundai Genesis Coupe już w Polsce Hyundai Genesis Coupe już w Polsce Hyundai Genesis Coupe już w Polsce Hyundai Genesis Coupe już w Polsce

Zainteresowani Klienci mogą już teraz składać zamówienia na Genesisa Coupe, który oferowany jest w dwóch wersjach silnikowych – z silnikiem 3.8 Lambda V6 osiągającym moc 303 KM oraz 4-cylindrowym, turbodoładowanym silnikiem 2.0 Theta generującym moc 210 KM.

Hyundai Genesis Coupe już w Polsce Hyundai Genesis Coupe już w Polsce Hyundai Genesis Coupe już w Polsce Hyundai Genesis Coupe już w Polsce

Wyjściowa cena to 114 900 PLN za samochód z silnikiem 2.0l w wersji wyposażeniowej Style. Auto z mocniejszym silnikiem 3.8l V6 w bogatej wersji wyposażeniowej Executive kosztuje 154 900 PLN.

Sportowa i aerodynamiczna sylwetka oraz klasyczny napęd pozycjonują model jako 2-drzwiowe sportowe Coupe, przystosowane do okazjonalnego przewozu 4 osób.

Jednocześnie kokpit kierowcy został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie codziennego użytkowania i charakteryzuje się przejrzystością oraz elegancją wykończenia.

Genesis Coupe to kolejny model Hyundaia objęty unikalnym programem gwarancyjnym 5-Year Triple Care, którego podstawowym elementem jest 5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów oraz 5-letnia opieka techniczna pojazdu i 5 lat assistance.

„Wprowadzenie do sprzedaży modelu Genesis Coupe w Europie jest częścią ofensywy produktowej Hyundaia. Chcemy oferować samochody praktyczne, ładne i niezawodne, ale także takie, które wywołują emocje i mogą być obiektem marzeń” – powiedział Jerzy Koziński, Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland.

Hyundai planuje sprzedać w całej Europie 2 000 egzemplarzy Genesisa Coupe w ciągu najbliższego roku.

źródło: Hyundai

Leave A Comment