Aktualności

Citroen DS4 najpiękniejszym samochodem roku

31 stycznia 2011
Bez kategorii, Citroen Nowości

Citroen otwiera szampana, jeden za drugim. A ma powody! Otóż DS4 otrzymał tytuł roku „Najpiękniejszego samochodu roku”. Na model głosowało ponad 60.000 internautów w 62 krajach.

Citroen DS4 najpiękniejszym samochodem roku Citroen DS4 najpiękniejszym samochodem roku Citroen DS4 najpiękniejszym samochodem roku Citroen DS4 najpiękniejszym samochodem roku

Frederic Banzet, dyrektor marki Citroen, odebrał nagrodę podczas ceremonii, która odbyła się 27 stycznia na 26 międzynarodowym festiwalu samochodów.

Citroen DS4 najpiękniejszym samochodem roku Citroen DS4 najpiękniejszym samochodem roku Citroen DS4 najpiękniejszym samochodem roku Citroen DS4 najpiękniejszym samochodem roku

„Citroen DS4 zawdzięcza swój niepowtarzalny wygląd i charakter dzięki swemu logo, które dzięki diodzie LED, jest oświetlone zarówno w dzień jak i w nocy. Zaawansowane funkcje, chromowane detale wokół przyciemnionych szyb, muskularne nadkola, które podkreślają duże koła (do 19 cali) i rozciągnięty dach, zakończony spojlerem, dodają dodatkową dawkę witalności. Jest to, bez wątpienia, spójna całość i te elementy sprawiły, że internetowi wyborcy na niego głosowali” – czytamy w oświadczeniu spółki.

I historia nie kończy się tutaj. DS4 otrzymał również tytuł „najpiękniejszego wnętrza” ze strony osobistości ze świata designu, sportu, kultury i mediów.

„Podobnie jak stylistyka nadwozia, wnętrze DS4 emanuje mocą dynamiki i elegancji. Przytulne siedzenia, tapicerka z najlepszej jakości skóry, z wyjątkową czułością rzeźbiona deska rozdzielcza i panoramiczna szyba przednia, rozciągająca się do tyłu – wszystkie te aspekty są odzwierciedleniem DS4”, usłyszeliśmy w komunikacie prasowym.

źródło: wł

Leave A Comment