Audi Q3 zadebiutuje pod koniec roku ?

18 stycznia 2011
Bez kategorii, Audi Nowości

Audi Q3 – nazwa, która we wszystkich nas budzi wątpliwości i ciśnie pytania na usta. Jednym z niezliczonych tematów o przyszłym modelu i wciąż nieznanych odpowiedzi jest data rozpoczęcia prac nad autem.

Audi Q3 zadebiutuje pod koniec roku ? Audi Q3 zadebiutuje pod koniec roku ?

Wszyscy byliśmy nastawieni na to, aby nową twarz Audi Q3 ujrzeć w tym roku na targach samochodowych w Paryżu. Najnowsze informacje donoszą jednak, że podobno auto ma być zaprezentowane we Frankfurcie w ostatnich miesiącach roku, w październiku lub listopadzie.

Oczywiście, dane techniczne również pozostają tajne. Plotki informują, iż moc silnika będzie mieścić się w przedziale między 140 a 200 koni mechanicznych.

Q3 będzie produkowane w fabryce Audi w Hiszpanii.

„Liczymy na znakomitą wydajność i wysoko wykwalifikowanych hiszpańskich pracowników. Użyjemy wszystkich najlepszych sposobów, by wyostrzyć naszą przewagę konkurencyjną i dodatkowo zapewnić ochronę około 1200 miejsc pracy.” – powiedział Rupert Stadler, Prezes Zarządu Audi AG, w 2010 roku, kiedy firma podjęła decyzję o budowie samochodu w Hiszpanii.

Fabryka będzie miała na celu wyprodukowanie 80 tysięcy samochodów rocznie, ale w zależności od zapotrzebowania, produkcja może być zwiększona nawet do 100 tysięcy samochodów rocznie.

źródło: wł

Leave A Comment