Skoda Octavia Tour w specjalnej promocji

Skoda Auto Polska przygotowała specjalną promocję dla klientów indywidualnych, którzy złożą zamówienie na Nową Skodę Octavia Tour do końca tego roku (tj. do 31 grudnia 2010 r.).

Skoda Octavia Tour w specjalnej promocji Skoda Octavia Tour w specjalnej promocji Skoda Octavia Tour w specjalnej promocji Skoda Octavia Tour w specjalnej promocji

Dzięki upustowi, Nowa Skoda Octavia Tour w wersji sedan z silnikiem 1.4 MPI dostępna jest już od 39 900 zł.

Promocją objęte są wszystkie silniki i wersje Nowej Skody Octavia Tour. Modele wyprodukowane w 2010 roku oferowane będą z upustem w wysokości 1800 zł, a te, które zostaną wyprodukowane w 2011 roku, kosztować będą o 2200 zł mniej (zmiana wysokości upustu wynika ze zmiany stawki VAT). Oferta jest ograniczona ilością sztuk: tylko pierwsze 500 zamówień zostanie objęte promocją.

Zobacz test Skody Octavii Tour

Nowa Octavia Tour pojawiła się niedawno na rynku. Kontynuuje sukces niezwykle popularnej Octavii Tour pierwszej generacji. W swojej nowej odsłonie model jest jeszcze bardziej wszechstronny i funkcjonalny. Oferuje liczne przemyślane rozwiązania, poprawiające zarówno poziom komfortu, jak i bezpieczeństwa. Nowa Skoda Octavia Tour dostępna jest w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu cieszy się popularnością, zarówno wśród osób ceniących sobie bezpieczne samochody rodzinne, jak i wśród entuzjastów aktywnego wypoczynku.

źródło: Skoda

Leave A Comment