Chevrolet Orlando – już od 59 990 zł

Pierwszy europejski model Chevroleta wśród vanów już wkrótce zadebiutuje na polskim rynku. Już od początku przyszłego roku będzie można składać zamówienia na Orlando u lokalnych dilerów marki Chevrolet, zaś w salonach pojawi się on najpóźniej w marcu 2011 roku. Chevrolet Orlando dostępny będzie w bazowej wersji LS w cenie już od 59 990 zł.

Chevrolet Orlando - już od 59 990 zł Chevrolet Orlando - już od 59 990 zł

„Orlando oferuje nie tylko atrakcyjną stylistykę oraz wyróżniającą się funkcjonalność. To co ważne, przede wszystkim dla polskiego klienta, to bardzo dobry stosunek ceny do wartości tego 7-miejscowego modelu z segmentu vanów”, mówi Andrzej Żelazny, dyrektor generalny Chevrolet Poland.

Do wyboru będą trzy wersje silnikowe: benzynowa i dwie wysokoprężne. Jednostka benzynowa, dostępna w momencie debiutu modelu, to silnik o pojemności 1,8 litra i mocy 141 KM. Dwa silniki wysokoprężne typu common rail o pojemności 2,0 litra, oferują różną moc i charakterystykę. Mocniejsza jednostka osiąga moc 163 KM, zaś jednostka podstawowa 130 KM. W chwili wejścia do sprzedaży klienci będą ponadto mogli wybrać jeden z trzech poziomów wyposażenia oraz atrakcyjne wyposażenie opcjonalne.

Powstały na bazie koncepcyjnego modelu pokazowego z 2008 roku Chevrolet Orlando jest prawdziwym samochodem rodzinnym naszych czasów, oferującym funkcjonalność siedmiu siedzeń, elastyczność wnętrza i ogromną przestrzeń bagażową. Jego design łamie zasady tego konserwatywnego segmentu, dzięki czemu zdecydowanie wyróżnia się na tle innych.

źródło: Chevrolet

Leave A Comment