Katie Melua nowym ambasadorem Opla

Piosenkarka i kompozytorka Katie Melua, jedna z największych światowych gwiazd muzyki, została nowym ambasadorem marki Opel.

Katie Melua nowym ambasadorem Opla Katie Melua nowym ambasadorem Opla

Współpraca pomiędzy artystką, a producentem samochodów zbiegnie się w czasie z obejmującą 50 europejskich miast trasą koncertową wokalistki zaplanowaną na 2011 r. Nowi partnerzy ogłosili swoją współpracę w trakcie transmisji internetowej z AIR STUDIOS w Londynie.

“Jesteśmy podekscytowani współpracą z Katie Melua, niezwykłą osobą i fantastyczną artystką. Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż będzie ona jedną z twarzy naszej marki w przyszłości,” mówi Alain Visser, Wiceprezes Opla ds. sprzedaży, marketingu i usług posprzedażnych. “Kluczowe wartości marki ujęte w naszej strategii to innowacyjność, dynamika i emocjonalny design – a także zgodne z nimi świadomość środowiskowa i odpowiedzialność społeczna. Jesteśmy przywiązani do tych wartości, a Katie Melua reprezentuje je w sposób wyjątkowo wiarygodny i autentyczny.”

Wokalistka również cieszy się z nowego partnerstwa. “Czuję się z tym bardzo dobrze, uważam, że doskonale do siebie pasujemy,” mówi Melua. “Podoba mi się sposób, w jaki Opel reaguje na zagadnienia takie, jak ochrona środowiska, a jednocześnie realizuje przesłanie emocji i smaku życia. Wczoraj miałam możliwość prowadzenia Ampery w Londynie – było wspaniale!”

Ciesząca się międzynarodowym szacunkiem za działalność na rzecz ochrony środowiska oraz działalność charytatywną, Katie Melua na stałe zagościła w międzynarodowych gronie gwiazd muzyki dzięki niepowtarzalnemu i wyraźnemu stylowi. W ciągu swej relatywnie krótkiej kariery zdołała zdobyć imponującą liczbę nagród. Wśród nich “Echo” (Dla najlepszego debiutanta na świecie) oraz “DVD Champion” (nagroda w kategorii artystów muzycznych), obie w roku 2005, holenderską nagrodę “Edison Award” w roku 2006 (Najlepsza wokalistka w kategorii Świat), World Music Award 2006 (najlepsza brytyjska wokalistka w kategorii Świat), “Złota Kamera” (dla najlepszego muzyka w kategorii Świat) i kolejna nagroda “Echo” (najlepszy artysta w kategorii rock/pop na świecie), obie w roku 2007.

źródło: Opel / MT

Leave A Comment