Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Hyundai ix20 – premiera w Paryżu

29 września 2010
Bez kategorii, Hyundai Nowości

Podczas tegorocznego Mondial de l’Automobile w Paryżu będzie miała miejsce światowa premiera nowego modelu marki Hyundai – ix20, reprezentującego segment B-MPV.

Hyundai ix20, zaprojektowany w niemieckim centrum projektowym firmy w Rüsselsheim, jest drugim – po ix35, europejskim samochodem stworzonym zgodnie z nowym językiem projektowania Hyundaia Fluidic Sculpture (Opływowa Rzeźba).

Załączony szkic zapowiada radykalne odejście od charakterystycznej dla tego segmentu koncepcji pudełkowego minivana, w kierunku bardziej dynamicznych i sportowych kształtów.

ix20 reprezentuje crossover-owy charakter oraz uniwersalność użytkowania – jest on nie tylko funkcjonalnym środkiem transportu, ale jednocześnie zapewnia dynamikę i przyjemność z jazdy.

ix20 trafi do salonów w czwartym kwartale 2010 roku. Będzie oferowany z unikalnym programem gwarancyjnym Hyundaia 5-Year Triple Care, obejmującym 5-letnią gwarancję bez limitu kilometrów, 5 lat opieki technicznej pojazdu oraz 5 lat assistance.

Kolejną premierą w Paryżu będzie nowy i10. To odświeżona wersja popularnego mikrovana, który zyskał szereg ulepszeń w zakresie designu i wyposażenia, a przede wszystkim otrzymał nowy 1.0-litrowy silnik z systemem ISG, o obniżonym poziomie emisji CO2.

Międzynarodowe targi motoryzacyjne w Paryżu będą także okazją do zaprezentowania najnowszych osiągnięć Hyundaia w autorskim programie ekologicznym Blue DriveTM, dzięki któremu firma aspiruje do stania się światowym liderem w stosowaniu technologii przyjaznych środowisku.

Modele oferowane w ramach programu Blue DriveTM charakteryzują się znacznie obniżonymi wskaźnikami emisji substancji szkodliwych, co podkreśla troskę Hyundaia o środowisko naturalne.

Aby odpowiednio zaprezentować szeroką linię produktów marki Hyundai oraz nowe technologie, firma zdecydowała się w tym roku na powiększenie swojego stoiska wystawienniczego o 66%.

źródło: Hyundai

Leave A Comment