Ambasador Renault w Monaco GP

Rafał Królikowski został ambasadorem samochodu Renault Laguna Coupe Monaco GP i jest jedną z zaledwie czterystu osób na świecie, które jeżdżą modelem z tej limitowanej serii. To kolejny rok współpracy pomiędzy znanym aktorem a marką Renault.

Ambasador Renault w Monaco GP Ambasador Renault w Monaco GP

Rafał Królikowski jest aktorem, który świetnie wpisuje się w wartości naszej marki, dlatego zdecydowaliśmy się przedłużyć naszą współpracę o kolejny rok. Rafał otrzymał dziś prestiżowy model, Lagunę Coupe Monaco GP z serii limitowanej o sportowym, nowoczesnym designie bardzo dynamiczny i spełniający najwyższe normy bezpieczeństwa samochód – mówi Grzegorz Zalewski, Prezes Renault Polska.

Znany aktor filmowy i teatralny, Rafał Królikowski, stał się dziś jednym z zaledwie czterystu ludzi na świecie, posiadających Lagunę Coupe z serii limitowanej Monaco GP. Aktor będzie jeździł modelem z silnikiem benzynowym 3.5 l, który przyspiesza od 0-100 km/h w 7,4 s.

Wyposażenie Laguny Coupe Monaco GP to połączenie wyjątkowego komfortu i wszystkich elementów, które gwarantują przyjemność prowadzenia. Model ten reprezentuje najwyższy poziom jakości w swojej kategorii. Renault Laguna Coupe Monaco GP jest flagowym modelem klasy wyższej Renault. Perłowobiały kolor nadwozia samochodu został połączony z czarnym dachem i czarnymi lusterkami bocznymi oraz z ciemnymi 18-calowymi obręczami kół.

Wszystkie elementy wyposażenia tego samochodu powodują, że nie ma się ochoty z niego wysiadać. Dla mnie współpraca z Renault oznacza więcej przyjemności w codziennym podróżowaniu – powiedział Rafał Królikowski.

Siedzenia pokrywa skórzana ciemnografitowa tapicerka. Aktor ma do swojej dyspozycji również system nawigacji Carminat TomTom® z kolorowym wyświetlaczem i menu w języku polskim. Nowe auto Rafała Królikowskiego jest seryjnie wyposażone w oferowany wyłącznie przez Renault układ jezdny z 4 kołami skrętnymi − 4Control. System ten zapewnia optymalne trzymanie się drogi i umożliwia jeszcze bardziej precyzyjne pokonywanie zakrętów, ale oprócz tego jest wyjątkowym atutem podczas parkowania auta w mieście. Auto Rafała Królikowskiego jest również wyposażone w wysokiej klasy system dźwiękowy hi-fi, Bose® Sound System, który został specjalnie zaprojektowany i doskonale dopasowany do specyfiki wnętrza auta.

źródło: Renault

Leave A Comment