TATA Indica Vista już w sprzedaży – cennik

25 sierpnia 2010
Bez kategorii, Nowości TATA

Marubeni Motors Poland, Dystrybutor Samochodów Marki TATA informuje, iż z dniem dzisiejszym rozpoczyna się sprzedaż nowego modelu TATA Motors – TATA Indica Vista.

TATA Indica Vista już w sprzedaży - cennik TATA Indica Vista już w sprzedaży - cennik TATA Indica Vista już w sprzedaży - cennik

Indica Vista zrywa z dotychczasowym stonowanym stylem, oferuje więcej przestrzeni, wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu oraz niskie zużycie paliwa.

Zbudowany od podstaw, całkowicie nowy model korzysta z nowoczesnych rozwiązań technicznych, charakteryzuje się zdecydowanie lepszą jakością wykonania oraz większymi możliwościami pod każdym względem. Przy blisko 3,8 m długości, szerokości sięgającej 1,7 m oraz rozstawie osi wynoszącym 2,47 m, samochód zdecydowanie zyskał na wielkości, co jest najbardziej widoczne we wnętrzu.

Pełny cennik nowej TATY Indica Vista dostępny jest TUTAJ

Wyrazista stylistyka, smukła linia nadwozia z wyraźnie zarysowanymi krawędziami, grill o strukturze plastra miodu z zachodzącymi na maskę reflektorami sprawiają, że Indica Vista doskonale znajduje kompromis pomiędzy tradycją, a nowoczesnością.

Oferowane w każdej wersji lakierowane zderzaki, lusterka i klamki zapewniają estetyczne wrażenie, a centralnie rozmieszczone zegary, dwutonowa deska rozdzielcza i tapicerka gwarantują poczucie unikalności.

W kwestii komfortu Indica Vista także zaskakuje wieloma zmianami i miłymi akcentami. Większe wymiary i nowa aranżacja wnętrza zapewniają niespotykaną w tej klasie przestronność.

Wydajny układ klimatyzacji zapewnia komfortową podróż latem, a w okresie jesienno-zimowym sprawnie odprowadza wilgoć i usuwa parę z szyb. Precyzyjnie wyprofilowane fotele oraz regulowana wysokość kolumny kierownicy odpowiadają z kolei za wygodną i komfortową pozycję.

By ułatwić poruszanie się po mieście Indica Vista została wyposażona w hydrauliczne wspomaganie układu kierowniczego. Manewry na ciasnych parkingach i zatłoczonych ulicach będą łatwiejsze także dzięki małemu promieniowi skrętu, który wynosi jedynie 5 metrów.

Pojemność bagażnika wynosi 232l, a przestrzeń bagażową można powiększyć dzięki dzielonej tylnej kanapie w proporcjach 60:40. Wnętrze pojazdu dodatkowo wyposażone jest w wiele praktycznych schowków oraz dwa gniazda 12V.

Samochód napędzany jest przez opracowane w kooperacji z Fiatem nowe silniki: wyposażony w zmienne fazy rozrządu silnik benzynowy 1,4l Safire o mocy 75KM oraz oszczędny, wykorzystujący technologię Common Rail, wysokoprężny silnik 1,2l o takiej samej mocy.

TATA Indica Vista oferowany jest z 3-letnią gwarancją producenta z limitem 100 tys. km oraz pakietem 24h Road Assistance obejmującym 3 lata eksploatacji.

Samochód dostępny jest w szerokiej gamie kolorów i oferowany w atrakcyjnej, premierowej cenie 29 950 PLN.

źródło: TATA

Leave A Comment