Promocje na samochody osobowe TATA Motors

6 sierpnia 2010
Bez kategorii, Nowości TATA

Marubeni Motors Poland informuje, iż z początkiem tego miesiąca w ofercie TATA Motors znalazł się model Indigo SW w promocyjnej cenie 29 950 zł, co czyni go najtańszym samochodem z nadwoziem typu kombi na polskim rynku.

TATA INDIGO
Promocje na samochody osobowe TATA Motors Promocje na samochody osobowe TATA Motors Promocje na samochody osobowe TATA Motors Promocje na samochody osobowe TATA Motors

TATA Indigo SW to przestronne, rodzinne kombi, które również znakomicie wpisuje się segment pojazdów o charakterze miejskim. Poza miejscem dla 5-ciu pasażerów i obszernym bagażnikiem, model Indigo posiada także niespotykany w tej klasie poziom wyposażenia standardowego.

W podstawowej wersji otrzymujemy m. in.: klimatyzację, cztery elektrycznie sterowane szyby, centralny zamek z pilotem oraz ABS i poduszki powietrzne. Dla umożliwienia przewozu jeszcze większej ilości bagażu, model posiada składaną tylną kanapę, jak również ułatwiające przewóz bagażu na dachu relingi.

Indigo SW oferowany jest w wersji z silnikiem benzynowym o poj. 1,4 l i mocy 85 KM, dzięki któremu jest oszczędnym, a jednocześnie nie pozbawionym dynamiki autem, do czego przyczynia się także niska masa własna pojazdu.

Ponadto, od ubiegłego miesiąca, w ofercie znajduje się promocyjny kredyt 3×33% i już za jedyne 9.900 zł można wyjechać z salonu samochodem TATA Indica GLS, standardowo wyposażonym między innymi w klimatyzację.

Wszystkie modele TATA oferowane są z 3-letnią gwarancją producenta z limitem 100 tys. km oraz pakietem 24h Road Assistance obejmującym 3 lata eksploatacji i pokrywającym terytorium Europy.

źródło: MMP

Leave A Comment