Opel Astra IV Kombi za 65 000 zł

6 sierpnia 2010
Bez kategorii, Nowości Opel

Opel Astra Sports Tourer zadebiutuje na Mondial de l’Automobile 2010 w Paryżu (2-17 października), zamówienia w Polsce będzie można składać na przełomie 2010 i 2011 roku. Silnie zarysowane kombi jest tak piękne, jak i praktyczne. Będzie również przystępne cenowo – po końcowej akceptacji, cena nowej Astry Sports Tourer będzie wynosić około 65 000 złotych.

Opel Astra IV Kombi za 65 000 zł Opel Astra IV Kombi za 65 000 zł Opel Astra IV Kombi za 65 000 zł Opel Astra IV Kombi za 65 000 zł

Wydajny bagażnik i wyposażenie premium zwiększają funkcjonalność i przestrzeń ładunkową wynoszącą od 500 do 1550 litrów. Przy złożonych siedzeniach tylnych długość przestrzeni bagażowej zwiększona zostaje do 1835 mm, co wynosi o 28 mm więcej niż w obecnej wersji Astry kombi.

Nowością w segmencie pojazdów kompaktowych jest system siedzeń tylnych FlexFold, który pozwala na złożenie do przodu oparć siedzeń tylnych w stosunku 60/40 za jednym naciśnięciem przycisku umieszczonego w ścianach bocznych przestrzeni ładunkowej. Sprężyna zostaje elektrycznie zwolniona, co automatycznie uruchamia szybkie, zdalne składanie oparć.

Klapa bagażnika Easy-Access otwiera się w górę po kliknięciu, a zamknąć ją można szybkim ruchem ręki.

W Astrze Sports Tourer zastosowano ekscytujące, innowacyjne rozwiązania marki Opel, które czynią życie wygodniejszym, a jazdę bezpieczniejszą. Obejmują one jedyne w swoim segmencie ergonomiczne fotele przednie posiadające certyfikat niezależnej organizacji Aktion Gesunder Rűcken (AGR); adaptacyjne podwozie mechatroniczne FlexRide, adaptacyjne reflektory przednie AFL+ oraz przednią kamerę Opel Eye rozpoznającą znaki drogowe i ostrzegającą kierowców o niezamierzonej zmianie pasa ruchu.

Po raz pierwszy zaprezentowana na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w roku 2009 pięciodrzwiowa Astra została bardzo dobrze przyjęta, a w ciągu niecałego roku złożono na nią blisko 200 000 zamówień.

źródło: Opel

Leave A Comment