Nowe salony Nissana w Toruniu i Dąbrowie Górniczej

20 sierpnia 2010
Bez kategorii, Nissan Nowości

W ostatnich tygodniach otwarte zostały dwa całkowicie nowe salony marki Nissan. Oba należą do dotychczasowych partnerów marki, którzy w związku z prężnym rozwojem zdecydowali się na inwestycje w kolejnych miastach.

Nowe salony Nissana w Toruniu i Dąbrowie Górniczej Nowe salony Nissana w Toruniu i Dąbrowie Górniczej

Pierwszy z nich to salon sprzedaży należący do firmy Yama, będącej autoryzowanym Dealerem marki Nissan od 1995 roku, zlokalizowany w Toruniu przy Szosie Lubickiej (ul. Sieradzka 14). Obiekt skonstruowany jest w oparciu o najnowsze standardy jakie są wymagane dla nowo powstających stacji dealerskich. Na powierzchni 672 metrów istnieje możliwość zaprezentowania niemalże całej gamy modelowej.

Do dyspozycji klientów oddano również nowoczesny serwis z 4 podnośnikami a części magazynowane są na powierzchni ponad 100 m. kw. Klienci mają również możliwość sezonowego przechowywania opon.

Odzwierciedleniem wysokiego standardu usług firmy Yama jest, uzyskany w 2003 roku, certyfikat jakości zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2000 w zakresie sprzedaży samochodów, serwisu i napraw blacharsko – lakierniczych.

Drugi z nowootwartych salonów należy do Polskiej Grupy Dilerów i zlokalizowany jest w Dąbrowie Górniczej, w samym jej centrum, jednej z głównych arterii miasta – Alei Jana III Sobieskiego. Jego powierzchnia wystawowa wynosi 240 m kw., co pozwala na ekspozycję sześciu samochodów. Japan Motors oferuje pełną paletę usług związanych z zakupem samochodów, czyli możliwość ubezpieczenia samochodu i podpisania umowy kredytowej bądź leasingowej oraz zakup akcesoriów i części zamiennych. Pełną obsługę posprzedażną zapewnia serwis z czterema stanowiskami oraz myjnią.

Dla grupy PGD jest to już ósmy punkt Nissan’a na mapie sieci Japan Motors.

źródło: Nissan

Leave A Comment