Jeep Wrangler otrzymał nowe wnętrze

20 sierpnia 2010
Bez kategorii, Jeep Nowości

Jeep postanowił nieco odświeżyć Wranglera. Modele 2011 otrzymały zupełnie nowe, bardziej aktualne wnętrza.

Jeep Wrangler otrzymał nowe wnętrze Jeep Wrangler otrzymał nowe wnętrze Jeep Wrangler otrzymał nowe wnętrze Jeep Wrangler otrzymał nowe wnętrze

Wrangler to jedna z bardziej konserwatywnych konstrukcji na rynku. Podstawowe założenia tego pojazdu nie zmieniły się od lat i nie powinny się zmienić w przyszłości. Jeep doskonale to rozumie, dlatego każdy kolejny facelifting jest jedynie delikatną ewolucją dobrze znanego stylu.

Z zewnątrz praktycznie nic się nie zmieniło. Jeep wspomina jedynie o większych tylnych oknach które mają pomóc w parkowaniu i manewrach w terenie. Dodatkowo odmiana Sahara otrzymała nadwozie hard-top, dla osób które widzą w Jeepie nie tylko kompana na bezdroża, ale również samochód reprezentacyjny. Pozostałe wersje otrzymały odświeżoną paletę kolorów.

Jeep Wrangler otrzymał nowe wnętrze Jeep Wrangler otrzymał nowe wnętrze Jeep Wrangler otrzymał nowe wnętrze  

Więcej zmian wprowadzono w środku. Cała koncepcja wydaje się teraz o wiele bardziej dojrzała i elegancka, nadal jednak prosta i funkcjonalna. We wnętrzu pojawiło się kilka nowych schowków i wielofunkcyjna kierownica, która pozwala kierowcy na sterowanie multimediami bez odrywania rąk. Całość uzupełniają przebudowane podłokietniki, posegregowana konsola centralna i podgrzewane lusterka. We wnętrzu pojawiło się też nowe złącze USB i Bluetooth. Cała kabina została też lepiej wygłuszona, co zapewne ucieszy nabywców hard-topa.

Nowe Wranglery już weszły do produkcji, tak więc niebawem pojawią się w salonach.

źródło: Jeep / Moto Target

Leave A Comment