Peugeot RCZ w polskiej komedii

30 lipca 2010
Bez kategorii, Nowości Peugeot

Seksowny samochód, którym jeździ najbardziej pożądany mężczyzna, a może seksowny mężczyzna, który jeździ najbardziej pożądanym samochodem? Oba określenia są prawdziwe, gdy mówimy o duecie, jaki w filmie „Och, Karol 2” stworzą RCZ – nowe coupé Peugeot oraz Karol – główny bohater filmu.

Peugeot RCZ w polskiej komedii Peugeot RCZ w polskiej komedii Peugeot RCZ w polskiej komedii

W remake’u słynnej polskiej komedii „Och, Karol 2”, który trafi do kin na początku 2011 roku, zobaczymy całą plejadę gwiazd. W roli głównej wystąpi Piotr Adamczyk, a towarzyszyć mu będą m.in. Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Glinka, Katarzyna Zielińska, Anna Mucha, Tamara Arciuch i Ewa Kasprzyk.

Seksowne blondynki, brunetki, rudzielce… oraz jeszcze jedna gwiazda: Peugeot RCZ – auto z seksem, za którego kierownicą zasiądzie główny bohater – błyskotliwy, przystojny Karol.

W filmie „Och, Karol 2” „wystąpi” grafitowy Peugeot RCZ, napędzany 156-konnym silnikiem benzynowym o pojemności 1.6 l, wyposażony w skórzaną, szarą tapicerkę Nappa Frisson – jedną z wielu opcji oferowaną przez Peugeot.

Scenariusz tej wyjątkowej komedii doskonale pasuje do urzekającego stylu modelu RCZ, który nie tylko przyciąga wzrok, ale daje również niespotykaną radość z jazdy. Dlatego po raz pierwszy w Polsce zdecydowaliśmy się udostępnić nasz samochód do produkcji filmowej – mówi Dorota Pajączkowska, PR Manager Peugeot Polska. Widzieliśmy pierwsze zdjęcia z planu. Zapowiada się niezwykle interesująco! – dodaje.

Stylowy charakter coupé RCZ potwierdzają liczne nagrody, które nowy model Peugeot ma już na swoim koncie. Został nagrodzony m. in. w konkursie Samochód Roku PLAYBOYA 2010, w kategorii Samochód z seksem. Jury konkursu uznało, że RCZ to najseksowniejsze auto nie tylko ze względu na wygląd, ale także przyjemność z jazdy, jaką dostarcza prowadzącemu. „(…) Pojazd także wyśmienicie jeździ, a nie tylko przyciąga spojrzenia na ulicach. Dzięki RCZ Peugeot udowodnił, że słowa magnetyzm, sexy i styl nie muszą łączyć się tylko z autami z Włoch” – napisali członkowie Jury w uzasadnieniu werdyktu.

Nowy model Peugeot został doceniony także poza granicami Polski – we Francji otrzymał nagrodę dla Najładniejszego Samochodu Roku, a w Niemczech został nagrodzony Red Dot Design. Jego dynamikę i osiągi zademonstrowano w czasie wyścigu 24 Godziny Nürburgring, w którym RCZ zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii.

Coupé RCZ to nie jedyny model Peugeot, który pojawi się w najbardziej oczekiwanym filmie 2011 roku. Widzowie „Och, Karol” zobaczą w nim także przestronny crossover 3008, który „zagra” samochód Dolnego – przyjaciela Karola.

źródło: Peugeot

Leave A Comment