Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Takie będzie nowe BMW 3

9 czerwca 2010
Bez kategorii, BMW Nowości

Ekskluzywne zdjęcia opublikowane w serwisie Auto Express przedstawiają nowe BMW serii 3 w pełnej okazałości.

Takie będzie nowe BMW 3

Takie będzie nowe BMW 3

Takie będzie nowe BMW 3

Takie będzie nowe BMW 3

Nowe BMW serii 3 zachowa tradycyjny układ napędu na tylną oś w połączeniu z silnikiem zamontowanym z przodu, dzięki czemu będzie nadal wyznaczało standardy w kwestii właściwości jezdnych w tym segmencie aut. Nowością będzie zaledwie 1,5-litrowy, trzycylindrowy silnik oferowany w odmianie benzynowej i wysokoprężnej oraz wspomagany turbosprężarką. Kompaktowe wymiary, moc w granicach 150 KM oraz niska masa nowej jednostki napędowej pozwolą na uzyskanie doskonałych osiągów przy niskim zużyciu paliwa.

W gamie dostępne będą także większe motory, jak na przykład sześciocylindrowy silnik o pojemności skokowej 3 litrów, który będzie współpracował z nową, 8-biegową przekładnią automatyczną.

Wewnątrz kabiny pasażerskiej znajdą się elementy wykończeniowe „zapożyczone” z większego BMW serii 5, więc wielbiciele komfortu powinni być w pełni usatysfakcjonowani. Nowością będzie również bezprzewodowe łącze internetowe wi-fi, pozwalające korzystać z zasobów sieci, aby uzyskać najświeższe informacje dotyczące na przykład utrudnień w ruchu.

Sprzedaż nowego modelu ruszy na początku przyszłego roku.

źródło: Auto Express / Moto Target

1 Comments

Leave A Comment