Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Mercedes i Seks w wielkim mieście 2

2 czerwca 2010
Bez kategorii, Mercedes Nowości

Stuttgart – „Seks w wielkim mieście” powraca, a wraz z nim ikony stylu: Carrie, Samantha, Charlotte oraz Miranda. 28 maja 2010 na ekrany kin weszła oczekiwana z niecierpliwością kontynuacja przeboju kinowego „Seks w wielkim mieście 2”. Bez zdradzania tajemnic fabuły wiadomo, że cztery przyjaciółki będące głównymi bohaterkami pozostały wierne swojemu ekskluzywnemu stylowi życia.

Mercedes i Seks w wielkim mieście 2

Mercedes i Seks w wielkim mieście 2

Mercedes i Seks w wielkim mieście 2

Mercedes i Seks w wielkim mieście 2

Oprócz S 400 HYBRID Mr. Big jeździ teraz po Nowym Jorku także nową gwiazdą marki Mercedes-Benz, kabrioletem Klasy E. Samantha zażywa przyjemności jazdy w Klasie G, legendarnym offroaderze Mercedes-Benz. Po raz pierwszy cztery przyjaciółki udają się we wspólną, egzotyczną podróż, podczas której są wożone komfortowo w luksusowych limuzynach marki Maybach.

Jako ekskluzywny, motoryzacyjny partner promocyjny „Seksu w wielkim mieście 2” Mercedes-Benz towarzyszy premierze kinowej własną mikrostroną i wyjątkowym konkursem na facebooku. Główną nagrodą jest podróż dla czterech osób do Nowego Jorku – wraz z wizytą na Mercedes-Benz Fashion Week New York.

Mercedes i Seks w wielkim mieście 2

Mercedes i Seks w wielkim mieście 2

Mercedes i Seks w wielkim mieście 2

„Styl, fascynacja i elegancja – marki Mercedes-Benz i Maybach oraz ‚Seks w wielkim mieście’ są ich symbolem w równym stopniu. W związku z tym logiczną konsekwencją jest dla nas obecność naszych pojazdów także w kontynuacji tego kultowego filmu”, mówi Anders Sundt Jensen, dyrektor ds. komunikacji marki Mercedes-Benz Cars.

Mikrostrona jako centralny element

Wszyscy fani „Seksu w wielkim mieście 2“ mogą poznać bliżej środowisko czterech nowojorskich przyjaciółek pod adresem http://www.mercedes-benz.com/sexandthecity – w towarzystwie nowego kabrioletu Mercedes-Benz Klasy E, który jest dostępny w Polsce od końca marca. Mikrostrona zaprasza do wirtualnej podróży przez Nowy Jork nocą. Każdy punkt menu pokazuje określoną ulicę, która grała również rolę w filmie. Nawigacja odbywa się za pomocą kierunkowskazu.

Podczas podróży poznawczej odwiedzający znajduje obszerne informacje odnośnie filmu, oficjalny zwiastun filmu oraz galerię zdjęć z filmu i planu zdjęciowego. Poza tym mikrostrona informuje o międzynarodowym zaangażowaniu w modę Mercedes-Benz i kabrioletu Klasy E. Kto chciałby się dowiedzieć czegoś więcej o tej nowej gwieździe ze Stuttgartu, poprzez link może otrzymać dalsze informacje na temat tego pojazdu.


O nowym filmie kinowym „Seks w wielkim mieście 2“

Carrie, Samantha, Charlotte i Miranda wróciły – w „Seksie w wielkim mieście 2”, kontynuacji kinowego hitu z 2008 roku. New Line Cinema prezentuje film Michaela Patricka Kinga i Sary Jessiki Parker wyprodukowany przy współpracy z Home Box Office, Village Roadshow Pictures i Darren Star Production. W rolach głównych występują Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis i Cynthia Nixon oraz John Corbett i Chris Noth.

W oparciu o serial telewizyjny wyprodukowany przez Darren Star i na podstawie książki Candace Bushnell Michael Patrick King napisał scenariusz i wyreżyserował film. Film został wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga, Sarę Jessikę Parker, Darren Star i Johna Melfi. Toby Emmerich, Richard Brener oraz Marcus Viscidi uczestniczyli w przedsięwzięciu jako kierownicy produkcji. Film wszedł na ekrany polskich kin w piątek, 28 maja 2010.

źródło: Mercedes

Leave A Comment