Abarth w wersji Essesse w listopadzie

23 czerwca 2010
Bez kategorii, Abarth Nowości

Najmocniejsze wersje nowych Abarthów trafią na rynek w listopadzie.

Abarth w wersji Essesse w listopadzie Abarth w wersji Essesse w listopadzie Abarth w wersji Essesse w listopadzie Abarth w wersji Essesse w listopadzie

Już późną jesienią pierwsi chętni będą mogli nabyć najnowsze odsłony Fiata 500 i Punto Evo w najmocniejszych konfiguracjach Abartha. Modele z poprawionymi własnościami jezdnymi i mocniejszymi jednostkami napędowymi, mogą okazać się łakomym kąskiem dla tych, którzy polubili sportową stylistykę małych Fiatów, a jednocześnie rozczarowali się kiepskimi osiągami wersji podstawowych.

ABARTH 500 W NASZYM TEŚCIE

Punto Evo otrzyma wzmocniony silnik 1,4-litra, który dzięki turbinie rozwija moc 163-180 KM. Wraz z mocniejszym silnikiem pojawią się też wydajniejsze hamulce. Pozbawione dachu 500C otrzyma 157-konne serce, połączone z 5-biegowym automatem. Abarth planuje też wprowadzenie w przyszłości dwusprzęgłowej skrzyni i jednostek Multiair dla modelu 500. Polskie ceny nie są jeszcze znane. W Wlk. Brytanii samochody ze skorpionem na masce będzie można nabyć za około 20 000 funtów.

źródło: autowizja / Moto Target

Leave A Comment