Nissan NV200 już w Polsce

13 maja 2010
Bez kategorii, Nissan Nowości

Nissan rozpoczął sprzedaż modelu NV200 na polskim rynku.


Furgon w wersji podstawowej Basic (41 952 zł. bez VAT) jest wyposażony między innymi w ABS, EBD, pełną przegrodę przedziału bagażowego. Nieco tylko droższa wersja Comfort (46 092 zł. bez VAT) ma dodatkowo elektrycznie sterowane szyby boczne z przodu, sterowane elektrycznie, podgrzewane lusterka, klimatyzację, radioodtwarzacz CD z gniazdem do podłączenia odtwarzacza MP3 i zdalnie sterowany centralny zamek.


Pięciomiejscowy Combi Basic kosztuje 53 314 zł. Do standardowego wyposażenia należy także komputer pokładowy oraz ABS, EBD. Dostęp do ogromnego bagażnika (3,1 m3) umożliwiają dwuskrzydłowe oszklone tylne drzwi. Pasażerowie podróżujący na dzielonej w stosunku 60:40 tylnej kanapie wsiadają przez drzwi przesuwane po obu stronach pojazdu.

Combi Comfort kosztuje od 57 804 zł. i oprócz wyposażenia z wersji Basic ma także zderzaki w kolorze nadwozia, klimatyzację i radioodtwarzacz CD z gniazdem do podłączenia odtwarzacza MP3, elektrycznie sterowane szyby i lusterka. Dla klientów, dla których przestronność wnętrza i korzystny stosunek ceny do wartości są równie ważne, jak najwyższy poziom bezpieczeństwa przygotowano pakiet Safety, wyposażoną w ESP i boczne poduszki powietrzne.

źródło: Nissan

Leave A Comment