Mitsubishi RVR znalazł już 5000 nabywców

18 marca 2010
Bez kategorii, Mitsubishi Nowości

17 marca, miesiąc po wprowadzeniu do sprzedaży w Japonii nowego modelu Mitsubishi typu crossover, znanego na tym rynku jako RVR, Mitsubishi Motors Corporation zebrało 5,169 zamówień na ten model. To ponad trzykrotnie więcej, niż 1500 samochodów, jakie zakładał plan sprzedaży w pierwszym miesiącu.

Mitsubishi RVR znalazł już 5000 nabywców Mitsubishi RVR znalazł już 5000 nabywców Mitsubishi RVR znalazł już 5000 nabywców

Nowy crossover Mitsubishi, który symbolizuje ważne przemiany w strategii firmy, został po raz pierwszy zaprezentowany europejskim mediom i klientom na zakończonym właśnie genewskim salonie samochodowym, gdzie spotkał się ze znakomitym przyjęciem.

Sprzedaż nowego modelu w Polsce rozpocznie się już wiosną tego roku. Auto napędzane na jedną lub dwie osie, będzie oferowane z dwoma jednostkami napędowymi: zupełnie nowym, stworzonym przez Mitsubishi przyjaznym środowisku silnikiem Diesla o mocy 150 KM i pojemności 1.8 l., który spełnia normę Euro5 oraz benzynową jednostkę o pojemności 1.6 l. i mocy 117 KM.

źródło: Mitsubishi

Leave A Comment