Fiat 500C – Limitowana edycja

18 marca 2010
Bez kategorii, Fiat Nowości

Szara, deszczowa Anglia zostanie „ozdobiona” limitowaną serią Fiatów 500C w kolorze różowym.


Fani Top Gear zapewne pamiętają test różowego Nissana Micra CC, który za karę został zlecony Hammondowi. Jeśli najniższy prezenter motoryzacyjny świata znów podpadł kolegom, będą oni mieli szansę na powtórkę. Fiat obwieściła właśnie, iż specjalnie na angielski rynek przygotował limitowaną do 300 sztuk wersję Fiata 500C w różowym kolorze. Jest to kontynuacja trendu, który Fiat rozpoczął wprowadzając na rynek na Wyspach różowy model 500 z twardym dachem.

Pojazd oparty jest o wersję POP z silnikiem 1,2 o mocy 70KM. Róż jest wszędobylski. Poza nadwoziem pojawia się również we wnętrzu, na przeszyciach dywaników i … na obudowie kluczyka. Wszystko to wykończone chromem i postawione na 16-calowych felgach. Całość ma kosztować 13,500 funtów i należy cenę tę traktować raczej jako wyjściową, bowiem na rynku angielskim „zwyczajny” model 500C kosztuje 13,700 funtów.

Mężowie, których żony pozwoliły sobie na zakup limitowanej wersji Fiata, w swoich najgorszych snach widzą jak psuje się ich własne auto i muszą pożyczyć pojazd małżonki!

źródło: Fiat

Leave A Comment