BMW 5 z felgami od AC Schnitzer

27 marca 2010
Bez kategorii, BMW Nowości

Firma AC Scnitzer opublikowała zdjęcia swoich najnowszych obręczy aluminiowych przeznaczonych dla BMW serii 5 (F10).

BMW 5 z felgami od AC Schnitzer BMW 5 z felgami od AC Schnitzer BMW 5 z felgami od AC Schnitzer BMW 5 z felgami od AC Schnitzer

Niemiecki producent oferuje cztery różne rodzaje lekkich obręczy aluminiowych w rozmiarach 19 i 20 cali. To jednak dopiero początek zmian, jakich będzie można dokonać w luksusowym BMW serii 5. AC Schnitzer pracuje bowiem nad kompleksowym programem tuningowym, obejmującym nowe podzespoły mechaniczne, zmienione elementy nadwozia oraz ekskluzywne dodatki we wnętrzu.

Dla przypomnienia, nowe BMW serii 5 debiutuje z jednym silnikiem ośmiocylindrowym oraz trzema sześciocylindrowymi silnikami benzynowymi, a także z dwiema sześciocylindrowymi jednostkami wysokoprężnymi. Paletę silników uzupełnia czterocylindrowa jednostka z turbodoładowaniem, z aluminiową skrzynią korbową i układem bezpośredniego wtrysku. Mimo, że jednostki te są niemal perfekcyjnie dopracowane, zawsze można „wycisnąć” z nich dodatkowe konie mechaniczne, a w przypadku motorów wysokoprężnych pokusić się o zwiększenie maksymalnego momentu obrotowego. AC Schnitzer ma więc duże pole do popisu.

źródło: AC Schnitzer / Moto Target

Leave A Comment