Nowy Renault Master

10 lutego 2010
Bez kategorii, Nowości Renault

Po ponad 12 latach sukcesów handlowych i ponad milionie samochodów sprzedanych w 45 krajach na świecie, Renault odnawia Mastera. Nowy model wejdzie do sprzedaży na polskim rynku w maju 2010 roku.

Kabina samochodu jest wyposażona w dużą ilość funkcjonalnych schowków. Całkowicie zmieniono też ergonomię miejsca kierowcy, poszerzono widoczność oraz wprowadzono różne elementy wyposażenia podnoszącego komfort.

Nowy Renault Master Nowy Renault Master Nowy Renault Master Nowy Renault Master

Nowe Renault Master jest wyposażone w nowy silnik 2,3l dCi, opracowany specjalnie dla potrzeb samochodów dostawczych. Oferta silnikowa obejmuje trzy poziomy mocy (dCi 100, dCi 125 i dCi 150) i jest taka sama w wersjach z napędem przednim (z silnikiem montowanymi poprzecznie) i w wersjach z napędem tylnym (montowanym wzdłużnie).

Nowy Renault Master Nowy Renault Master Nowy Renault Master Nowy Renault Master

Nowa wersja z napędem tylnym opracowana w 100% przez Renault jest wyposażona w konstrukcję samonośną zapewniającą lepsze właściwości jezdne oraz większe możliwości ładunkowe. Gama wzbogaciła się o nową długość L4 (o pojemności użytecznej do 17 m³), wersję 3,5 t i 4,5 t z bliźniaczymi kołami tylnymi oraz nowe możliwości zabudowy.

Więcej zdjęć nowego Renault Master znajdziesz w naszej galerii.

źródło: Renault

Leave A Comment