Lexus CT 200h – premiera w Genewie

15 lutego 2010
Bez kategorii, Lexus Nowości

Sześć miesięcy po pokazaniu światu koncepcyjnego modelu Lexusa LF-Ch, jego światowa premiera odbędzie się podczas salonu motoryzacyjnego w Genewie.

Skonstruowany i zaprojektowany dla tych, którzy cenią niższą emisję trujących substancji, ale nie chcą rezygnować z wysokiego standardu, CT 200h będzie pierwszym i jedynym w pełni hybrydowym samochodem w segmencie C-Premium. Lexus CT 200h oferuje nowy, wyższy poziom wyrafinowania i dbałości o detale niż konkurenci w tym segmencie; nie idzie na żadne kompromisy, nie rezygnuje z przyjemności z jazdy ani z nowoczesnego i śmiałego projektu nadwozia i wykończenia wnętrza.

W Lexusie CT 200h zastosowano napęd hybrydowy Lexusa drugiej generacji, czyli w pełni hybrydowy, umacniając jednocześnie pozycję Lexusa wśród hybrydowych marek premium. Lexus CT 200h dołączy do hybrydowych Lexusów RX450h, GS450h i LS600h tworząc bezprecedensową linię samochodów marki premium z napędem w pełni hybrydowym.

Pokazany zostanie także Lexus LFA, dając możliwość wyrażenia wszelkich o nim opinii przed zamknięciem terminu zbierania zamówień, który nastąpi wraz z zakończeniem salonu w Genewie.

Konferencja prasowa Lexusa, którą poprowadzi Vice Prezydent Lexus Europe – Pan Andy Pfeiffenberger odbędzie się na stoisku Lexusa (4211, hala 4) w pierwszy dzień prasowy, 2 marca 2010 o godzinie 16:45.

źródło: Lexus

Leave A Comment