Różowy Fiat 500 – limitowana edycja

19 stycznia 2010
Bez kategorii, Fiat Nowości

Prawie rok temu, specjalnie na 50-te urodziny lalki Barbie, Fiat stworzył różową 500-tkę. Wówczas był to show-car dedykowany najmodniejszej lalce na świecie. Dziś dowiadujemy się iż Fiat wprowadzi do sprzedaży limitowaną edycję modelu 500, który dostępny będzie wyłącznie w różowym kolorze.


Akcja skierowana jest nie tylko do wielbicielek lalek Barbie, ale także do wszystkich kobiet, które lubią wyróżniać się z tłumu.

Niestety, oryginalny temat kolorystyczny nadwozia nie zostanie przeniesiony do kabiny pasażerskiej. (poniższe zdjęcie kokpitu to tylko wizualizacja) Wnętrze będzie czarne, co może nie do końca spodobać się paniom gustującym w różowych tipsach i czerwonych torebeczkach. Na pocieszenie, projektanci Fiata zastosowali specjalne dywaniki podłogowe i nietypowy, różowy kluczyk.


Ceny samochodu będą rozpoczynały się od 11 700 funtów, a do sprzedaży trafi jedynie 500 sztuk. Limitowany model powstał w oparciu o wersję 1.2 Lounge, do której producent dołożył wyposażenie warte 1 500 funtów. Standardem będzie na przykład okno dachowe. Różowa „pięćsetka”otrzyma również system start-stop.

źródło: autowizja / Moto Target

Leave A Comment