Światowa premiera Audi A1 w marcu 2010

23 grudnia 2009
Bez kategorii, Audi Nowości

Prezentując A1, Audi jako pierwszy producent wprowadza samochód Premium do segmentu małych aut. Grupa docelowa – młodzi ludzie – pozna nowy wzorzec jakości, techniki i stylistyki.


Na początku lutego 2010 Audi A1 zostanie po raz pierwszy przedstawione w Internecie. Aby skrócić czas oczekiwania pokazujemy to, co można „podejrzeć” przez dziurkę od klucza. Przez najbliższe tygodnie eksperci Audi będą opowiadać online o charakterystycznych elementach stylistyki i o produkcji, jeszcze zanim opublikowane zostaną pierwsze zdjęcia tego modelu.

Po premierze w internecie otworzymy drzwi na oścież i do Targów Motoryzacyjnych w Genewie w marcu 2010 zdradzimy szczegóły dotyczące techniki, dynamiki jazdy i wydajności. Członkowie Zarządu AUDI AG odpowiedzą online na Państwa pytania. Ważne: wszystkie materiały: zdjęcia, teksty i filmy można „ściągnąć” z „Journalists’ Corner” na stronie Audi A1 MediaGuide.


Światowa premiera Audi A1 odbędzie się na Targach Motoryzacyjnych w Genewie.

Równolegle do strony A1 MediaGuide, która skierowana jest wyłącznie do dziennikarzy, uruchomiona została strona przeznaczona dla klientów A1 Online-Special na www.audi.de/a1 . Dla fanów motoryzacji Audi uruchomiło również A1-facebook-fanpage (www.facebook.com/audia1), Audi-YouTube-Channel (www.youtube.com/audi) oraz Audi-Twitter- Kanal (www.twitter.com/audi_online.de).

źródło: Audi

Leave A Comment