Telefon sygnowany logo Lamborghini

10 listopada 2009
Bez kategorii, Lamborghini Nowości

Tag Heuer to szwajcarska marka znana z produkcji luksusowych zegarków. Teraz jednak firma postanowiła rozszerzyć swoją działalność i wejść w rynek ekskluzywnych telefonów komórkowych. Tylko jak wypromować nowy produkt?

Telefon sygnowany logo Lamborghini Telefon sygnowany logo Lamborghini Telefon sygnowany logo Lamborghini

Z pomocą przyszło Lamborghini. Efektem współpracy Tag Heuer z włoskim producentem sportowych samochodów jest limitowana seria telefonu nazwango MERIDIIST Automobili Lamborghini.

Aparat posiada główny wyświetlacz o wielkości 1.9-cala, wykonany z ekstra cienkiej warstwy 60.5-karatowego kryształu odpornego na zarysowania. Dwumegowy aparat cyfrowy, czy 1 GB wbudowanej pamięci nie robi dzisiaj większego wrażenia, podobnie jak łącze Bluetooth oraz port USB 1.0.

Cała siła tego telefonu leży w jego „szlachetnym” pochodzeniu i wytrzymałej, wykonanej ze stali nierdzewnej obudowie, której wygląd podobno inspirowany jest Lamborghini Murcielago LP 640.

Ceny telefonu rozpoczynają się od 5 300 USD, na rynek wyjdą tylko 1963 sztuki tego aparatu, gdyż to właśnie w 1963 roku powstała sekcja Lamborghini zajmująca się samochodami.

Jeśli jesteście ciekawi innych gadżetów włoskiej marki, to odsyłam do arykułu o [link=https://www.autowizja.pl/news.php?item.10400.707]świątecznych prezentach od Lambirghini[/link]. Możecie też zajrzeć do [link=http://store.lamborghini.com/]sklepu Lamborghini[/link].

źródło: Carscoop / autokult

Leave A Comment