Świąteczne prezenty z logiem Lamborghini

21 października 2009
Bez kategorii, Lamborghini Nowości

Z roku na rok mam wrażenie, że Święta Bożego Narodzenia przychodzą do nas coraz szybciej. Jest dopiero koniec października, a Lamborghini już szuka okazji żeby wcisnąć ludziom świąteczne gadżety. Może bombkę?


Jak co roku również i teraz włoski producent sportowych aut oferuje bombki, świeczki, pudełka do pakowania prezentów oraz kalendarze na rok 2010. Bombki choinkowe dostępne są w dwóch kolorach – Blue Caelum oraz White Monocerus, czyli po prostu niebieskim i białym. Skąd te fachowe nazwy?

Otóż podobno tegoroczna kolekcja inspirowana jest modelem specjalnym Gallardo LP 550-2 Valentino Balboni, a te dwa kolory należą do palety barw tegoż auta. Wszystkie te akcesoria pojawią się już niedługo w sklepie internetowym dla fanatyków Lambo.

Ciekawe ile będzie wynosiła ich cena. Można przypuszczać iż będą kosztowały tyle samo co świeczki z zeszłorocznej kolekcji, 53 euro za dwie. Zachęcam do głębszej analizy katalogu sklepu, może dwie filiżanki do kawy z logo marki za 59 euro, breloczek za 48 euro albo temperówkę za 5,40 euro?

Link: [link=http://store.lamborghini.com]sklep Lamborghini[/link]

źródło: Carscoop / autokult

Leave A Comment