Skoda Yeti dla TOPR-u

28 października 2009
Bez kategorii, Nowości Skoda

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe otrzymało od Skoda Auto Polska S.A. dwie Skody Yeti.

Wspieranie TOPR-u wpisuje się w strategię Skoda Auto Polska S.A. – jednym z głównych założeń marki jest podnoszenie poziomu bezpieczeństwa. Skoda Auto, poza tworzeniem bezpiecznych i wyposażonych w innowacyjne technologie samochodów, podejmuje również wiele inicjatyw, które przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Skoda Yeti dla TOPR-u Skoda Yeti dla TOPR-u Skoda Yeti dla TOPR-u Skoda Yeti dla TOPR-u

24 października 2009 roku w Zakopanem w kinie Sokół nastąpiło oficjalne przekazanie kluczyków do dwóch samochodów Skoda Yeti. Odbyło się to podczas obchodów 100-lecia istnienia TOPR. Samochody będą wspierały zespół ratowników pracujących na co dzień w trudnych, górskich warunkach. Yeti, ze swą prawdziwie „górską” naturą, doskonale nadaje się do wszelkich trudnych wypraw, zapewnia niezawodność, szybkość i kontrolę nad pojazdem, zwłaszcza, kiedy liczy się czas, a warunki drogowe są trudne.

„Zespoły Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego tworzone są przez odważnych, ofiarnych i znakomicie wyszkolonych ludzi, którzy powinni dysponować najwyższej klasy sprzętem. Z całą pewnością 2 samochody Skoda Yeti będą solidnym wsparciem w każdej sytuacji. Tym bardziej jesteśmy przekonani, że tu, pod pieczą TOPR-u, Yeti będzie mógł pokazać wszystkie swoje mocne strony i kiedy tylko zajdzie taka konieczność – z pewnością przyczyni się do ratowania tego, co najcenniejsze: ludzkiego życia” – powiedziała Klaudyna Gorzan, Specjalista ds. PR w Skoda Auto Polska S.A., przekazując kluczyki do Yeti.

Współpraca pomiędzy Skodą Auto Polska S.A., a Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym rozpoczęła się w 2003 roku – w poprzednich latach Skoda Auto Polska S.A. dostarczyła sześć Octavii Scout – uterenowionych wersji modelu Octavia z napędem na cztery koła, które już wielokrotnie sprawdziły się w trudnych górskich warunkach. Właśnie mija szósty rok, od kiedy Skoda Auto Polska S.A. wspiera codzienną pracę ratowników TOPR-u.

źródło: Skoda

Leave A Comment