Lancia Delta uwodzi piękne kobiety

24 października 2009

Wczoraj wystartowała impreza pod hasłem „Lancia Gran Turismo”. Jej celem jest pokazanie, że piękne kobiety kochają piękne samochody. 25 znanych kobiet, w tym aktorek, piosenkarek i prezenterek wyruszyło w trasę z Warszawy, spod hotelu Marriot, do Siedliska Morena w miejscowości Stare Juchy k. Ełku.

Marka Lancia przekazała do dyspozycji uczestniczek siedem luksusowych Lancii Delta z silnikami o mocy od 120 do 200 KM, które w doskonały sposób demonstrują styl włoskiej elegancji. Uczestniczki mają do pokonania ok. 300 km (w jedną stronę) oraz wiele atrakcji i zadań zręcznościowych.

Lancia Delta uwodzi piękne kobiety Lancia Delta uwodzi piękne kobiety Lancia Delta uwodzi piękne kobiety Lancia Delta uwodzi piękne kobiety
Oto lista zawodniczek „rajdu”:

Samochód 1
Dorota Wróblewska , Joanna Racewicz, Nina Portnicka-Boras, Jolanta Borowiec

Samochód 2
Katarzyna Glinka, Barbara Kozakiewicz, Agnieszka Popielewicz, Emilia Chmielińska

Samochód 3
Kamila Sowińska, Dominika Gawęda, Aleksandra Nieśpielak

Samochód 4
Idalia Kostrzewska, Katarzyna Butowtt , Agata Młynarska, Beata Madeja

Samochód 5
Różana Opalińska, Anna Puchacz, Karina Kunkiewicz

Samochód 6
Magdalena Łyczko, Anna Popek, Karolina Malinowska, Monika Długokęcka

Samochód 7
Kinga Baranowska, Katarzyna Zwolińska, Anna Wierzbicka

Na świecie markę Lancia reprezentowały dotychczas nazwiska związane z filmem, takie jak Harrison Ford, Richard Gere oraz z modą – Stefano Gabbana czy Carla Bruni. Ponieważ moda i film przewijają się już od kilkudziesięciu lat w projektach realizowanych przez markę Lancia na świecie, do udziału w projekcie „Lancia Gran Turismo” zaproszono znane polki.

źródło: autowizja / Lancia

Leave A Comment