Alfa MiTo i damskie jeansy

2 września 2009
Bez kategorii, Alfa Romeo Nowości

Co wspólnego ma samochód z parą jeansów? Teoretycznie nic, a praktycznie łatwo przecież kupić odzież sygnowaną logo swojego ulubionego producenta, za odpowiednie fundusze oczywiście. Alfa wpadła jednak na coś zupełnie innego. Kolekcja damskich jeansów inspirowana modelem MiTo.

Alfa MiTo i damskie jeansy Alfa MiTo i damskie jeansy Alfa MiTo i damskie jeansy

Jak podczas projektowania spodni można inspirować się samochodem? O to trzeba zapytać Bjorka i McElligotta – dwóch młodych i obiecujących projektantów z Wielkiej Brytanii. To właśnie oni odpowiadają bowiem za wygląd tych ciasnych jeansów, w które wbiły się panie na zdjęciu powyżej.

Cała akcja oficjalnie ma na celu oczywiście charytatywną pomoc, nieoficjalnie jest to kolejne polepszenie wizerunku firmy oraz przypomnienie o Alfie MiTo damskiej części populacji. Jeżeli któraś z naszych czytelniczek zainteresowała się parą takich jeansów to dodam, że możecie je sobie zamówić wchodząc na [link=http://mitojeans.co.uk]mitojeans.co.uk[/link].

Jedna para kosztuje 75 funtów, a zysk jest przekazywany fundacji, która zbiera pieniądze na pomoc dzieciom i rodzinom z chorobami genetycznymi. Każdy pomysł, dzięki któremu pomagamy potrzebującym jest dobry, ale w niektórych przypadkach odnoszę wrażenie, że to takie polepszanie wizerunku kosztem tych „poszkodowanych”.

źródło: carscoop / autokult

Leave A Comment