Renault Laguna Coupe w nowej wersji

10 sierpnia 2009
Bez kategorii, Nowości Renault

Renault Laguna Coupe debiutuje w nowej wersji: Coupe z nowym w tej gamie silnikiem 2.0 Turbo 170 KM i automatyczną skrzynią biegów.


Nowa Laguna w wersji Coupe charakteryzuje się sportową elegancją, a dynamiczna linia połączona z najwyższą jakością wykonania wnętrza gwarantuje niezapomniane wrażenia z jazdy. Samochód w tej wersji jest dostępny w cenie 99 500 zł.

Nowy w gamie Laguny silnik 2.0 T 16V 170 KM aut. z turbodoładowaniem podkreśla rasowy charakter auta. Samochód w nowej wersji Coupe gwarantuje najwyższą jakość w cenie poniżej 100 tysięcy zł. Na standardowe wyposażenie Laguny Coupe składają się: system ESP, dwustrefowa automatyczna klimatyzacja, czujnik deszczu i światła, czujnik parkowania tyłem, 6 poduszek powietrznych, regulator-ogranicznik prędkości, radio 4X28W CD MP3, 3D Sound by ARKAMYS, złącze RCA, karta Renault hands free, lusterka elektrycznie odmrażane i składane, reflektory ksenonowe, automatyczny hamulec postojowy oraz 17-calowe aluminiowe felgi.

Renault Laguna Coupe, które zadebiutowało na polskim rynku w ubiegłym roku, zostało wyróżnione w konkursie Autolider 2008 organizowanym przez redakcje Motoru i Auto Moto, zajmując 3. miejsce w kategorii Najpiękniejsze Auto. Model ten został także uznany za Auto z Seksem Playboya oraz otrzymał wyróżnienie Luksusowej Marki 2008 przyznawanej przez magazyn Gentleman.

Dynamiczne i rasowe auto Renault Laguna Coupe znalazło w okresie styczeń-lipiec 2009 roku już 110 nabywców, mogących docenić najwyższy poziom bezpieczeństwa i przyjemności jazdy, jakie gwarantuje ten model.

źródło: Renault / Mototarget

Leave A Comment