MINI wraca do domu

19 lutego 2009
Bez kategorii, MINI Nowości

Tegoroczny Festiwal MINI United odbędzie się na torze Silverstone pod Londynem. Dodatkowa okazja do świętowania to 50 urodziny marki.


Po włoskim Misano i holenderskim Zandvoort, między 22 a 24 maja odbędzie się trzeci MINI United Festiwal – tym razem w kraju swych narodzin. Silverstone w Wielkiej Brytanii ze swym legendarnym torem wyścigowym to tegoroczna lokalizacja największego wydarzenia gromadzącego fanów MINI wszech czasów, czyli 50. urodzin marki.
Wielbiciele MINI, którzy zjadą się z całego świata, w większości przybędą własnymi samochodami – oczywiście MINI. Program urodzin zapowiada się wyjątkowo: rozrywka na najwyższym poziomie, wyścigi MINI oraz festiwal muzyczny.

Poza występami na żywo, gokartami, dobrze zaopatrzonymi barami i porywającą muzyką serwowaną przez najlepszych didżejów, społeczność MINI będzie mogła obejrzeć olbrzymią wystawę poświęconą historii marki. Częścią festiwalu będzie ponownie MINI CHALLENGE, czyli rozgrywające się po raz kolejny wyścigi sportowych modeli MINI. Ciśnienie na torze podniesie także Mini Seven Racing Club, czyli wyścig 50. klasycznych modeli MINI. Szczęściarze będą mogli samodzielnie lub z kierowcą wyścigowym MINI CHALLANGE przejechać po torze kilka okrążeń. Liczne bary i restauracje zadbają aby nikt nie bawił się głodny a ci, którzy szukają rozrywki dla dzieci, znajdą ją w Kids Area, gdzie odbywać się będą między innymi wyścigi miniaturowych samochodów oraz malowanie twarzy farbkami.

Jeżeli jesteś sympatykiem MINI, musisz tam być! Atmosfera tegorocznego Festiwalu z uwagi na 50. rocznicę marki zapowiada się wyjątkowo. Dokładne informacje o cenie biletów i możliwościach zakwaterowania znajdziesz [link=http://www.miniunited.com/web/guest/miniunited2009]TUTAJ[/link]

źródło: BMW / Mototarget

Leave A Comment