Maybach 57S po tuningu

22 lutego 2009
Bez kategorii, Maybach Nowości

Maybach to prawdopodobnie najbardziej luksusowe auto jeżdżące po drogach. Firma Fab Design uznała, że przydałoby mu się stylistyczne odświeżenie. W ten oto sposób powstał twór widoczny na zdjęciach.


Jest to krótsza wersja 57S, skupiająca się bardziej na kierowcy niż na pasażerach tylnych foteli. Pod maską cichutko pracuje masywne V12, które dysponuje mocą
650 KM i niewyobrażalnym momentem obrotowym sięgającym 1025 Nm. Dzięki temu limuzyna przyspiesza od zera do setki w 4.9-sekundy, prędkość maksymalna wynosi teraz 303 km/h.


Poprzez zastosowanie bodykitu nadwozie zostało poszerzone o 30 centymetrów, wyloty powietrza w nadkolach pomagają w chłodzeniu opon o wymiarach 265/30 z przodu i 325/25 z tyłu. Całość zdobią czarne 20-calowe felgi z wypolerowanym rantem.

Wewnątrz tuner zdecydował się na wykorzystanie dwóch kolorów: kremowego i niebieskiego. Znajdziemy oczywiście sporo skóry i Alcantary, którą wyłożono podsufitkę. Fab Design oferuje również bogaty wachlarz wyposażenia car audio, od „zwykłego” radia z możliwością podłączenia iPoda, aż do zaawansowanego systemu rozrywki z odtwarzaczami DVD.


Firma zapowiedziała, że wyprodukuje tylko 15 takich Maybachów. Może to i dobrze? Wszystko jest kwestią gustu i taka wersja Maybacha może się komuś spodobać… ale i tak kierownica wygląda szkaradnie :-]źródło: [link=http://www.autokult.pl]autokult.pl[/link] / autowizja.pl

Leave A Comment