L200 i Outlander nagrodzone

17 grudnia 2008
Bez kategorii, Mitsubishi Nowości

Firma Mitsubishi po raz kolejny zdobyła dwa tytuły podczas rozdania prestiżowych nagród w konkursie organizowanym przez prestiżowy brytyjski magazyn „What Van?”, zajmujący się rynkiem pojazdów użytkowych.


Za najlepsze w swoich kategoriach uznane zostały: nowy L200 wśród pick-upów oraz Outlander wśród samochodów użytkowych 4×4. Nagroda za najlepszy pick-up przypadła Mitsubishi po raz trzynasty w przeciągu ostatnich 16 lat a Outlander zwyciężył po raz piąty w ciągu ostatnich 8 lat.

O zwycięstwie w kolejnych edycjach konkursu magazynu „What Van?” decydują członkowie redakcji po uprzednim poddaniu każdego modelu intensywnym i wszechstronnym testom. Nagrody przydzielane są w 14 kategoriach pojazdów, a o ostatecznym sukcesie decydują wyniki w zakresie prowadzenia, komfortu podróżowania, osiągów technicznych, łatwości obsługi, elegancji, bezpieczeństwa, pojemności ładunkowej, ceny oraz kosztów eksploatacji.

Po dokonaniu końcowej oceny wszystkich dostępnych na brytyjskim rynku pick-upów, redaktorzy magazynu stwierdzili, że L200 w pełni zasłużył na tytuł „Pick-up Roku” w tegorocznej edycji ich konkursu. Ogłaszając wyniki konkursu „What Van?” redaktor Neil McIntee podkreślił , że „L200 Mitsubishi nadal cieszy się zainteresowaniem rodzin, małych przedsiębiorstw, rolników, firm budowlanych, biur rządowych i jest samochodem wartym swej ceny”.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, gdy nasze pojazdy zdobywają nagrody” powiedział Lance Bradley dyrektor do spraw Sprzedaży i Marketingu Mitsubishi Motors UK po ogłoszeniu werdyktu jury. „Tym bardziej cieszy kolejne podwójne zwycięstwo. Nie dziwią mnie jednak tak wysokie noty uzyskane przez L200 i Outlandera przy surowych kryteriach zastosowanych przez jury konkursu, bo wiem, że po prostu dobrze pracują wykonując swoje codzienne zadania, a do tego można je kupić za rozsądną cenę.”

Wybór klienta

Nagrody za „Najlepszy Użytkowy Pojazd 4X4” i „Najlepszy Pick-Up” to kulminacja kolejnego imponującego roku dla samochodów dostawczych. Kilku poważniejszych klientów brytyjskich dało wyraz swojemu uznaniu poprzez podpisanie umów dostawy dotyczących obu pojazdów. Wśród przedsiębiorców znaleźli się The Environment Agency, Vodafone, Anglian Water, Yorkshire Water, BT i National Grid.

źródło: MMC / Moto Target

Leave A Comment