Nowe BMW 7 – Polska Premiera

6 listopada 2008
Bez kategorii, BMW Nowości

W dniu 4.11.2008 r. na warszawskim Torwarze odbyła się polska premiera flagowej limuzyny koncernu – BMW serii 7.

Nowe BMW 7 - Polska Premiera Nowe BMW 7 - Polska Premiera

Nowe BMW 7 może się podobać. Usunięto wszelkie mankamenty stylistyczne poprzednich wersji. Już po pierwszym spojrzeniu na „siódemkę” można śmiało stwierdzić, że klasyczna luksusowa limuzyna jeszcze nigdy nie prezentowała się tak elegancko i dynamicznie. Ten styl jest naprawdę wyjątkowy i ma nie tylko walory estetyczne, ale demonstruje BMW serii 7 jako lidera innowacyjności.

Nowe BMW 7 - Polska Premiera Nowe BMW 7 - Polska Premiera

Prezencja i elegancja nowego BMW znajdują też idealne odzwierciedlenie wewnątrz auta. Szlachetne materiały, staranne wykonanie oraz obszerne wnętrze tworzą niepowtarzalną atmosferę. Styl i nowoczesność po najmniejszy detal, a dzięki niezliczonym możliwościom konfiguracji również maksymalna indywidualność.

Nowe BMW 7 - Polska Premiera Nowe BMW 7 - Polska Premiera

Nowe BMW daje możliwość wyboru trzech wersji silnikowych. Począwszy od trzy litrowej jednostki wysokoprężnej o mocy 245 KM, cztero litrowej benzyny mocy 326 KM oraz najmocniejszego silnika pięciolitrowego deklarującego się mocą równą 407 KM.

Marka BMW potrafi zaskakiwać nie tylko swoimi samochodami. BMW Jazz Club jako promotor muzyki jazowej zaskoczył również przybyłych gości świetnym koncertem w wykonaniu Anny Marii Jopek.


Nie pozostaje nam nic innego, jak mieć nadzieję, że nowa limuzyna z Bawarii znajdzie liczne grono wymagających odbiorców i będzie nadal umacniać wizerunek marki.


źródło: autowizja.pl

Leave A Comment