Klienci Mazdy będą mieli całodobowe wsparcie

13 listopada 2008
Bez kategorii, Mazda Nowości

„Mazda Assistance” to nowy program wsparcia klientów Mazdy. Obejmuje on wszystkie samochody marki Mazda zakupione po 5 maja 2008 r. w sieci autoryzowanych dealerów japońskiego koncernu.


W przypadku awarii, wypadku bądź innego niespodziewanego zdarzenia, powodującego unieruchomienie samochodu, beneficjenci programu mogą korzystać z usług car assistance świadczonych przez Europ Assistance Polska. Wystarczy jeden telefon do całodobowego Centrum Alarmowego, aby otrzymać natychmiastową pomoc, polegającą m.in. na naprawie pojazdu na miejscu zdarzenia, holowaniu do najbliższego autoryzowanego warsztatu samochodowego, czy organizacji wynajmu samochodu zastępczego na czas naprawy.

Co więcej, program zapewnia dostęp do dodatkowych, użytecznych usług jak np. usługi pilnego powiadamiania bliskich o wypadku, dostawy części zamiennych czy też przekazania zaliczki na pokrycie kosztów naprawy.

Grzegorz Rybak, Zone Manager, Mazda Motor Poland, odpowiedzialny za wprowadzenie programu: „Nawet w przypadku samochodów tak niezawodnej marki jak Mazda konieczne jest zapewnienie klientom wsparcia na wypadek awarii lub unieruchomienia pojazdu. Nie sposób bowiem wykluczyć wystąpienia zdarzeń losowych: przebicia opony, zatrzaśnięcia kluczyków czy wyczerpania paliwa. Stąd decyzja o uruchomieniu programu Mazda Assistance. Mazda Assistance startuje po pięciu miesiącach od oficjalnego powrotu marki na polski rynek. Przez ten czas nasi autoryzowani dealerzy sprzedali ponad 1000 nowych samochodów Mazda. Fundamentem naszej polityki handlowej jest stabilna i przejrzysta oferta rynkowa. Dlatego postanowiliśmy objąć programem Mazda Assistance nie tylko nowych klientów, ale także tych, którzy odebrali swoje Mazdy w autoryzowanych salonach sprzedaży od maja tego roku”.

źródło: Mazda / Moto Target

Leave A Comment